Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz chce mieć dzieci? [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz chce mieć dzieci? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz chce mieć dzieci? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-19 12:25

"Rolnicy. Podlasie", odcinek 6. Na kanale Fokus TV trwa emisja trzeciego sezonu serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Bohaterami najnowszego odcinka byli m.in. Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz Wiesia i Jurek wraz ze swoją rodziną. Andrzej z Plutycz zdecydował się na szczere wyznanie przed kamerą. Było wesoło i sympatycznie, szczególnie w Plutyczach, gdzie panowie wspólnie odpoczywali przy ognisku. Zobaczcie, co wydarzyło się w szóstym odcinku "Rolnicy. Podlasie".

6. odcinek "Rolnicy. Podlasie" zaczął się od wizyty w Plutyczach. Kacperek i Nina karmili cielaki marchewkami. Andrzej zdradził, że chciałby mieć dzieci. Przyznał przed kamerą, że marzy o bliźniaczkach. W tym odcinku rolnicy z Plutycz zorganizowali ognisko. Gienek, Andrzej, Jurek i Jastrząb usiedli na ciukach. Ognisko przebiegało w przyjemnej atmosferze. Było mnóstwo ciekawych i zabawnych dialogów. Gienek nieco przesadził i spalił swoją kiełbasę, którą trzymał zbyt długo na patyku. Mięsko było spożywane z chlebem oraz, w przypadku Gienka i Sławka, z surowymi jajkami. - Zagrycha pierwej sort - skomentował 66-letni Gienek. Pod koniec odcinka było sporo humoru. Okazało się, że nie udało się upiec w popiele ziemniaków. Gienek zaproponował, że ostatecznie będzie można je ugotować w domu. Propozycja Gienka spotkała się z zabawną odpowiedzią Jastrzębia.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie, odcinek 6 [18.04.2021]

W gospodarstwie Emilii Korolczuk zwierzęta wymagają szczególnej opieki ze względu na mroźne dni. Emilia ze swoją mamą i babcią doglądała króliki. Obecnie ma 3 mioty małych króliczków. Jedna samica „rozwaliła” swoje gniazdo. Jednego królika udało się uratować, Emilia nazwała go Szczęściarz. Zwierzak trafił do innej matki. We wcześniejszym odcinku dowiedzieliśmy się, że Emilia przygarnęła 9 kóz. Dzisiaj skończyła się kwarantanna i 4 zostały przeniesione do głównego stada. Pojawił się też wątek listów od fanów. Emilia przeczytała dwa listy od dzieci, które oglądają program "Rolnicy. Podlasie" - Jak widzę te wszystkie laurki, portrety, listy [...] to naprawdę aż bardzo, bardzo miło się robi - powiedziała mama Emilki, Jolanta. - Bardzo mnie cieszą listy - podsumowała 34-letnia Emilka.

Do Wiesi i Jurka z Ciełuszek przyjechała ich córka Agnieszka wraz z mężem Jarkiem. Wiesia wraz z córką piekły chleb w domowym piecu. Jurek z Jarkiem w tym czasie oglądali pojazdy w gospodarstwie. Jerzy pokazał 40-letni ciągnik - Ursus. Kupił maszynę dokładnie 16 czerwca 1980 roku. - Teściowa jak piekła chleb to wypraszała wszystkich z domu - przyznała Wiesia. Ostatecznie udało się zrobić piękne, zarumienione chleby. Jurek wytłumaczył wnukom, że jak chleb spadnie na ziemię to trzeba go pocałować, podnieść  i zjeść.

"Rolnicy. Podlasie" to popularny serial dokumentalny telewizji Fokus TV. Obecnie trwa emisja 3. sezonu. Serial można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:15. Powtórka poprzedniego odcinka o godz. 19:15. Każdy odcinek "Rolnicy. Podlasie" trwa 45 minut. Program nie jest przerywany reklamami. Zapowiedzi, opisy odcinków oraz ciekawostki związane z bohaterami serialu możesz śledzić na naszej stronie. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Śmierć u bohatera serialu. Fani są w szoku [ZDJĘCIA]