Rolnicy. Podlasie - odcinek 7. Premiera 25 kwietnia

i

Autor: Telewizja FOKUS TV

"Rolnicy. Podlasie", odcinek 7: Coś się stało podczas kolacji w Plutyczach [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-23 13:31

"Rolnicy. Podlasie", odcinek 7 - premiera w niedzielę 25 kwietnia. Gienek i Andrzej z Plutycz zdobyli sympatię widzów swoją skromnością, szczerością i poczuciem humoru. Rolnicy będą bohaterami najnowszego odcinka "Rolników". 38-letni Andrzej usmaży na kolację placki z jabłkami. Podczas kolacji wydarzy się coś niespodziewanego. W 7. odcinku "Rolnicy. Podlasie" będzie też o Emilii Korolczuk oraz rodzinie z Pokaniewa. Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Rolnicy. Podlasie - obecnie trwa emisja trzeciej serii tego niezwykle popularnego dokumentu. Jak wynika z analizy portalu Wirtualnemedia, trzeci sezon "Rolników" ogląda średnio milion widzów. W najbliższą niedzielę 25 kwietnia o godz. 20:15 premiera siódmego odcinka. Co nowego wydarzy się u najpopularniejszych rolników na Podlasiu? Będzie zima! I to jaka! W tym roku na Podlasiu mieliśmy do czynienia z najsurowszą zimą od lat. Gienek i Andrzej z Plutycz koło Bielska Podlaskiego będą szykować nowe pomieszczenie dla cielaka. Zobaczymy jak panowie wyruszą z workiem pełnym zboża dla leśnych zwierząt. W czasie tej wyprawy Promil, pies Andrzeja, znajdzie poroże jelenia. Wieczorem będzie klimat. Andrzej usmaży na kolację pyszne placki z jabłkami. Ucztę w ich domu w Plutyczach przerwie niespodziewane zdarzenie. W czasie kolacji nagle zgaśnie światło. Widzowie serialu "Rolnicy. Podlasie" dowiedzą się, że podczas śnieżyć takie przerwy w dostawie prądu zdarzają się w niewielkich Plutyczach dość często. Zobacz zdjęcia z nadchodzącego odcinka:

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

W Pokaniewie Tomek wraz ze swoimi dziećmi będzie dokarmiać leśne zwierzęta, dzięki czemu nie będą one niszczyć pryzm z pasza dla jego hodowli. Wraz ze swoją żoną Moniką przygotują wspaniałe zimowe atrakcje dla swoich dzieci. Ze śniegu, które leżało na ich podwórku, wybudują prawdziwe igloo! Z kolei w Laszkach koło Zabłudowa Emilia dostanie od swojego brata ślicznego szczeniaka owczarka szkockiego. Następnie brat pomoże jej wyrąbać przeręble w stawie, aby krowy i konie przebywające pod gołym niebem miało co pić. O tym, że Emilia Korolczuk spodziewa się dziecka, wiadomo od dawna. Jako pierwsi w Polsce napisaliśmy o tym potwierdzoną informację. 34-latka wraz ze swoim ukochanym Karolem czekają na narodziny Laury. W 7. odcinku "Rolnicy. Podlasie" ujmująca swoim stylem bycia Emilka będzie wraz ze swoją mamą i babcią oglądać ubranka dla swojej córeczki.

Czytaj też: Gienek i Andrzej z Plutycz mają SETKI zgłoszeń na komendę. Skargi, donosy, pisma z sądu i policji