Rolnicy. Podlasie, odcinek 2: Co z dziewczyną dla Andrzeja? Gienek stawia sprawę jasno

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie, odcinek 2: Co z dziewczyną dla Andrzeja? Gienek stawia sprawę jasno

Rolnicy. Podlasie, odcinek 2: Gienek z Plutycz stawia sprawę jasno. Chodzi o dziewczynę dla Andrzeja

2021-03-23 8:58

Andrzej i jego ojciec Gienek to najpopularniejsi rolnicy nie tylko w rodzinnych Plutyczach, ale także na Podlasiu, a nawet w całej Polsce. Sławę przyniósł im udział w serialu dokumentalnym "Rolnicy. Podlasie" ukazującym życie i ciężką pracę podlaskich rolników. Obecnie na kanale Fokus TV trwa emisja 3. sezonu tego serialu. W niedzielę mieliśmy okazję obejrzeć drugi odcinek nowej serii. Pojawił się w nim ciekawy wątek.

Gienek ma dwóch synów: 38-letniego Andrzeja i 28-letniego Jarka. Lata lecą, dlatego rolnik chciałby, aby najstarszy syn Andrzej w końcu znalazł miłość i związał się z jakąś dziewczyną. Jednak sam zainteresowany, w jednym z wcześniejszych odcinków przyznał, że najpierw w gospodarstwie powinna się pojawić łazienka. Coś się w tym temacie ruszyło, bo w tym roku wybudowano szambo, które jest pierwszym krokiem do powstania łazienki. Niektórzy internauci snują domysły, że może już wkrótce dowiemy się, że sympatyczny rolnik znalazł dziewczynę. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie: Cała prawda o gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz [ZDJĘCIA, WIDEO]

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Andrzej z Plutycz, jeśli chodzi o rzeczy materialne, ma w tym momencie jeszcze inne marzenie: nowa belarka. Stara uległa uszkodzeniu w minionym sezonie. W internecie trwa zbiórka pieniędzy na pomoc w sfinansowaniu tego zakupu. Czytaj też: Obrzydliwy HEJT na Gienka i Andrzeja z Plutycz. Okropne komentarze. Chodzi o pieniądze. W 2. odcinku "Rolnicy. Podlasie" Andrzej przyznał, że gdyby miał wybór między ładowarką (pojazd służący m.in. do usuwania obornika), a belarką to zdecydowanie bardziej wolałby właśnie belarkę.

Zobacz, co wydarzyło się w 3. odcinku: "Rolnicy. Podlasie". Gienek stracił cierpliwość: Jak nie będzie cielna, to pójdzie na kiełbasę. Streszczenie 3. odcinka

Kwestię życiowych priorytetów dla swojego syna na początku 2. odcinka "Rolnicy. Podlasie" jasno wyłożył Gienek. - No i belarka ważna, i łazienka, ważna i dziewczyna ważna. Najpierw to niech dziewczynę gdzieś sobie kupi poszuka. Maszynę na dwóch nogach trzeba sobie kupić - wyznał rolnik.

Serial dokumentalny "Rolnicy. Podlasie" to prawdziwy hit telewizji Fokus TV. Sezon drugi serialu „ROLNICY. Podlasie” oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja Fokus TV w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4 najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce. O czym są "Rolnicy. Podlasie"? Bohaterami każdego odcinka są rolnicy z woj. podlaskiego. Widzowie mogą oglądać ich podczas codziennych obowiązków, a także mają szansę przekonać się, jak wygląda prawdziwe życie na wsi: uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Serca widzów skradli między innymi Emilia ze wsi Laszki oraz Gienek i Andrzej z Plutycz.

W niedzielę 14 marca zadebiutował 3. sezon "Rolnicy. Podlasie". Do tej pory mogliśmy obejrzeć dwa odcinki: Rolnicy. Podlasie, odcinek 2: Andrzej z Plutycz dawał KASĘ, ale nikt nie przyszedł oraz Rolnicy. Podlasie, odcinek 1: Andrzej omal nie spadł z konia. Emilka i jej rodzinna receptura na ogórki. Bogdan targował się w Szepietowie Serial można oglądać w telewizji każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. W internecie serial jest dostępny na ipla.tv. Powtórka ostatniego odcinka w niedzielę od 19.15 przed emisją nowego odcinka. Powtórki drugiego sezonu są emitowane w niedzielę o 11:20. 

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?