Najnowszy film Andrzeja i Gienka z Plutycz podzielił internautów. To już nie rolnictwo tylko reklama

i

Autor: Telewizja Fokus TV Najnowszy film Andrzeja i Gienka z Plutycz podzielił internautów. "To już nie rolnictwo tylko reklama"

Najnowszy film Andrzeja i Gienka z Plutycz podzielił internautów. "To już nie rolnictwo tylko reklama" [WIDEO]

2021-06-23 16:51

Andrzej i Gienek z Plutycz, gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie", chcą podbić serwis YouTube. Ich pierwszy film, 3 dni od premiery, ma już na swoim koncie 130 tys. wyświetleń. Pod nagraniem pojawiło się ponad 400 komentarzy. Opinie na temat najnowszej produkcji Andrzeja i Gienka z Plutycz są mocno podzielone. Nie brakuje swój krytyki. "Panowie to JUŻ nie rolnictwo tylko reklama" - napisał jeden z internautów.

Andrzej i Gienek mają swój kanał na YouTube od kilku miesięcy, ale ten, nie licząc kilku filmików, delikatnie mówiąc obrastał kurzem. Najnowsza produkcja była zapowiadana jako restart kanału. I trzeba przyznać, że filmik "Sianokosy u Andrzeja i Gienka w Plutyczach" to zupełnie nowa jakość. Trwająca 12 minut produkcja została zrealizowana z rozmachem, nie brakuje ujęć z drona, a sami rolnicy są nagrywali z co najmniej dwóch kamer. Tematem filmiku są sianokosy oraz... zaganianie krów do obory. Na koniec odcinka Andrzej i Gienek reklamują gadżety z ich wizerunkiem. Chodzi o kubeczki i kalendarze. - Zapraszamy ludzi do kupna naszych kalendarzy i subskrybowania naszego kanału Gienek i Andrzej - zachęca 38-letni Andrzej Onopiuk. Jak produkcję oceniają fani sławnych rolników z Plutycz? Internauci chwalą przede wszystkim jakość produkcji oraz cieszą się z faktu, że mają okazję obejrzeć sławnych rolników nie tylko w serialu "Rolnicy. Podlasie. Przeważają pozytywne komentarze: - Jesteście super Andrzeju i Gienku robicie dobrze swoją pracę, a hejterów olać - napisał jeden z internautów. Nie brakuje również słów krytyki. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach będą się modlić. Gienek i Andrzej do fanów: Nie przyjeżdżajcie!

Budzisko. Rolnicy. Podlasie. Pani Nina pomoże w gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz

W tym momencie oddajmy głos internautom. Komentarze pochodzą z sekcji komentarzy znajdującej się pod opublikowanym filmikiem:

  • Materiał spoko, ale tak patrzę na te wasze gadżety to cena dowalone konkret. Za kubek 30 zł serio?
  • Panowie to JUŻ nie rolnictwo tylko reklama
  • Partyzantka. Ciągnik, kosiarka, łąka... Wszystko zaniedbane z lenistwa. Przecież dzieci Ci nie płaczą
  • Już was nikt nie ogląda bo to szopka na kasę a nie rolnictwo
  • nudne to i nienaturalne. nie ma najmniejszego sensu ta koncepcja

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz załamany wysokością swojej emerytury [WIDEO]

Gienek i Andrzej z Plutycz to najsławniejsi rolnicy na Podlasiu. Rolnicy, którzy cieszą się ogromną popularnością i sympatią swoich fanów, są również wystawieni na krytykę. Nie jest im łatwo także w rodzinnych Plutyczach, w których z powodu najazdu fanów, popadają w konflikty w sąsiadami. Czytaj też: Plutycze. Andrzej ostro o pijanych fanach. "Od policji obrywam ja albo ojciec". Problemy u bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie"

Gienka i Andrzeja można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Obecnie trwa emisja trzeciego sezonu serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Premierowe odcinki są emitowane o godz. 20. Każdy trwa około 45 minut (nie ma reklam). Ciekawostki na temat serialu oraz jego bohaterów możesz śledzić na naszej stronie SE.pl Jak dobrze znasz serial "Rolnicy. Podlasie"? Sprawdź się w naszym quizie!