Gienek z Plutycz załamany wysokością swojej emerytury [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz załamany wysokością swojej emerytury [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz załamany wysokością swojej emerytury [WIDEO]

2021-05-19 22:24

Żeby przyszło się w mieście jajko kupić i do garka to by cieniutko – narzeka Eugeniusz Onopiuk, 66-letnia gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Popularny Gienek w jednym z wywiadów zdradził niedawno, ile wynosi jego emerytura. Oceńcie sami, czy to dużo czy mało. 66-letni rolnik w rozmowie z serwisem "Rolnik Info" podkreślił jednocześnie, że nie wyobraża sobie życia w mieście. Podobnie myśli jego syn Andrzej, którego również nie ciągnie do miasta.

Gienek Onopiuk ma 50 hektarowe gospodarstwo, kawałek własnego lasu oraz krowy i konie. 66-letni swoje gospodarstwo odziedziczył po swoim dziadku. Teraz większość najcięższych prac wykonuje jego syn Andrzej. W jednym z wywiadów dla serwisu "Rolnik Info" Gienek zdradził ile wynosi jego emerytura. - Przepracowałem 42 lat roboty […] dostałem 1000 zł emerytury. Co to dziś jest 1000 złotych? Żeby przyszło się w mieście jajko kupić i do garka to by cieniutko. A my tu mamy mleko swoje, jajko swoje, co trzeba to zajdziem kupim – powiedział Gienek. Rolnik w tym samym wywiadzie podkreślił, że nie wyobraża sobie przeprowadzki do miasta. Gienek powiedział, że nie wytrzymałby nawet godziny w bloku. - Ja tutaj mam i krówkę, i konika, kaczki, kurki. Dajcie spokój – dodaje.

Gienek z Plutycz zatrzymany przez policję! Gruba akcja! Agrounia będzie interweniować

Gienek i Andrzej to przebojowy duet rolników z Plutycz koło Bielska Podlaskiego. Sławę przyniósł im udział w serialu "Rolnicy. Podlasie". Obecnie trwa emisja trzeciego sezonu tej produkcji. Program emitowany jest w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Serial ukazuje widzom prawdziwe życie na podlaskiej wsi. Możemy zobaczyć jak wygląda praca w polu, karmienie zwierząt czy naprawa sprzętu rolniczego. Nie brakuje też wątków prywatnych, opisujących tragiczną przeszłość.

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE