Rolnicy. Podlasie. Najlepsze stylizacje Emilii Korolczuk. W tych kreacjach wygląda najpiękniej [ZDJĘCIA]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Najlepsze stylizacje Emilii Korolczuk. W tych kreacjach wygląda najpiękniej [ZDJĘCIA]

Rolnicy. Podlasie. Niewiarygodne, co założyła Emilia Korolczuk! Pani sołtys jest nie do poznania [ZDJĘCIA]

2022-03-16 9:31

Rolnicy. Podlasie. Kobieta pracująca na wsi nie zawsze może mieć na sobie piękną suknię czy śliczny sweter, ale zdarzają się wyjątki: uroczysta gala w operze, chrzciny córeczki czy świąteczne zdjęcie z rodziną. Zobaczcie najlepsze stylizacje Emilii Korolczuk z Laszek, 35-letniej gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk to bez wątpienia największa, obok Gienka i Andrzeja, gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. 35-letnia sołtys wsi Laszki (niedawno obchodziła święto: Dzień Sołtysa)) podbiła serca widzów swoją skromnością, naturalnością i wielką miłością do zwierząt, których w swoim gospodarstwie ma ponad setkę. Emilia Korolczuk sprawnie łączy obowiązki matki oraz gospodyni Rancza Laszki, w którym zawsze jest coś do zrobienia. W obowiązkach pomaga jej babcia Helena oraz partner Karol. Kobieta pracująca na wsi siłą rzeczy nie zawsze może mieć na sobie piękną sukienkę czy makijaż. Są jednak momenty, kiedy można się wystroić. Przejrzeliśmy oficjalny fanpage Emilii Korolczuk i znaleźliśmy sporo zdjęć, na których widać 35-latkę w świetnych stylizacjach. Zresztą oceńcie sami oglądając naszą galerię.

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz na nowym nagraniu. Fan zwrócił uwagę na jeden szczegół [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Najlepsze stylizacje Emilii Korolczuk. W tych kreacjach wygląda najpiękniej [ZDJĘCIA]:

Emilia Korolczuk chciała zostać ornitologiem

Emilia Korolczuk z serialu Rolnicy. Podlasie ukończyła biologię i rolnictwo. W artykule "Gazety Współczesnej" możemy przeczytać, że kobieta marzyła o zastaniu ornitologiem (zajmuje się ptakami); chciała pracować w parku narodowym. Na czwartym roku studiów zmarł jej dziadek. Niedługo potem zdecydowała, że przejmie gospodarstwo w Laszkach. W szkole w Michałowie została technikiem rolnikiem. Jest też magistrem biologii. Emilię Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany w każdą niedzielę o 20 na Fokus TV.

Making od Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Emilię Korolczuk?