Rolnicy. Podlasie. Cenny transport dla Andrzeja z Plutycz. Fan zwrócił uwagę na jeden szczegół [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz, jeden z najsłynniejszych rolników w Polsce.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz na nowym nagraniu. Fan zwrócił uwagę na jeden szczegół [ZOBACZ WIDEO]

2022-03-17 8:23

Rolnicy. Podlasie. Do Plutycz niedaleko Bielska Podlaskiego (woj. podlaskie) dotarł cenny transport pięknych marchewek. Andrzej razem ze swoim bratem Jarkiem załadowali warzywa na furmankę. To smakołyki dla zwierząt żyjących w gospodarstwie. Jeden z fanów zwrócił uwagę na jeden szczegół dotyczący ciągnika, którym poruszał się Andrzej. - Wiele było komentarzy że wytrzyma w takim stanie tydzień - napisał internauta.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz (39 l.) otrzymał piękne marchewki dla swoich zwierząt. W internecie, na kanale Gienek i Andrzej Plutycze, zadebiutował filmik pod tytułem: Dostawa smakołyków dla koni u Andrzeja i Gienka z Plutycz. Nagranie trzy dni od swojej premiery ma na koncie ponad 140 tys. wyświetleń (wideo jest na dole tego artykułu). O czym jest tym razem? Początek nagrania to przygotowanie przyczepy do załadunku marchewek, które miał dostarczyć "turysta". Andrzej wraz ze swoim bratem Jarkiem zrzucili drewno na ziemię. Następnie Andrzej siedząc za C360 ustawił pustą furmankę przed domem. Zgodnie z zapowiedzią transport marchewek dotarł na miejsce. - O, może być towar. Prosto z pola - oznajmił wyraźnie zadowolony Andrzej Onopiuk. 39-latek razem z bratem załadowali piękne marchewki na przyczepę. Smakołyki na pewno się nie zmarnują, wszak w gospodarstwie Gienka i Andrzeja zwierząt nie brakuje. W tle pojawia się czerwona C360, która jakiś czas temu przeszła gruntowny remont. Jeden z internautów zwrócił uwagę na jeden szczegół dotyczący tego ciągnika. Czytajcie dalej.

Fan z uznaniem napisał pod najnowszym filmikiem: "Oglądałem przed chwilą film z "przywitania" 60tki po remoncie.. wiele było komentarzy że wytrzyma w takim stanie tydzień, miesiąc.. A to już 3 miesiace I dalej w nienagannym stanie wizualnym. I miejmy nadzieję że również mechanicznym". Andrzeja z Plutycz będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w nowym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie. Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "To wszystko poobcinaj!". Piła mechaniczna w akcji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Zima w Plutyczach. Gienek i Andrzej karmią zwierzęta
Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i odnowiony ciągnik C360. Rolnik pęka z dumy