Bigos w Plutyczach

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i ostra harówka. Córka Gienka przygotowała coś specjalnego [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-07-24 6:00

Rolnicy. Podlasie, odcinek 30 (IV sezon). W Ciemnoszyjach Justyna i Łukasz uczą się obsługi nowoczesnej dojarni, a we wsi Borowskie Cibory Bogdan zaangażuje całą rodzinę do pracy nad remontem ganka. W Plutyczach też nie próżnują. Gienek, Andrzej, Sławek oraz Maciek z Kundzicz pracują w stodole. Córka Gienka, Paulina, ugotuje dla nich pyszny bigos.

Rolnicy. Podlasie. W najbliższą niedzielę (24 lipca, godz. 20) telewizja Fokus TV pokaże nowy odcinek serialu o najpopularniejszych rolnikach z Podlasia. W Ciemnoszyjach małżonkowie Justyna i Łukasz będą pracować w nowej dojarni, którą udało im się postawić dzięki funduszom unijnym. Budynek jest nowoczesny i skomputeryzowany. Małżeństwu w ogarnianiu nowej inwestycji pomoże syn Wojtek. Natomiast u Bogdana ze wsi Borowskie Cibory jak zwykle mnóstwo pracy. Rolnik postanowi odnowić ganek, a w prace remontowane zaangażuje się cała rodzina. Mężczyzna będzie chciał wymienić okna, ale pojawi się problem: Bogdan nie znajdzie nowych o takich samych wymiarach. Ostatecznie rolnik znajdzie rozwiązanie. A co ciekawego będzie się działo w Plytyczach, u Gienka i Andrzeja? Czytajcie dalej.

Tymczasem w Plutyczach Andrzej zajmie się porządkami w stodole. Wszystko po to, aby dało się do niej swobodnie wjechać ciągnikiem. Problemem będą drewniano-betonowe progi, które trzeba będzie usunąć. Na miejscu zjawi się inny bohater serialu: Maciek z Kundzicz. Po pracy Paulina (córka Gienka) zaprosi wszystkich na pyszny, domowy bigos. Jednym z tematów rozmowy będą wilki, które niestety regularnie zabijają zwierzęta w gospodarstwie Maćka.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz powiedział to do brata. Celna riposta. I jeszcze ten komentarz pod filmem

Rolnicy. Podlasie. Obowiązki i praca Andrzeja z Plutycz