Rolnicy. Podlasie. Słynny dom Gienka i Andrzeja z Plutycz. Wielkie sprzątanie! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Wielkie sprzątanie w domu Gienka i Andrzeja z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Stało się! Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz wysprzątany na połysk!

2021-09-09 11:45

Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz wymaga gruntownego remontu, ale póki co musi wystarczyć porządne sprzątanie i czyszczenie! W najbliższym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie zobaczymy jak Gienek wraz z Andrzejem i Jastrzebiem sprzątają najsłynniejszy dom w Plutyczach. W 27. odcinku Rolnicy. Podlasie poznamy też nowego bohatera - Michała, który prowadzi w Poczopku stadninę koni. Będą też ulubieńcy widzów - Agnieszka i Jarek z Bronowa.

W Plutyczach wielkie sprzątanie! W najbliższym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie Gienek Onopiuk (66 l.) z synem Andrzejem i przyjacielem Sławkiem vel Jastrzębiem zajmą się sprzątaniem domu. Budynek jest równie słynny, co jego właściciele. Do Plutycz przyjeżdżają fani z całej Polski, aby zobaczyć Gienka i Andrzeja oraz właśnie ich stary dom. Jakiś czas temu rolnicy zawiesili na ogrodzeniu swojej posesji prośbę o wsparcie remontu domu, ale na to trzeba czasu i pieniędzy. Tymczasem sprzątanie nic nie kosztuje! Panowie będą wynosić z domu wszystkie sprzęty, czyścić ściany, sufity i podłogi. - Jeden drugiemu podpowiedział, postukał, popukał i jakoś zrobiliśmy - powiedział Gienek. Pracy na pewno będzie bardzo dużo. Podczas sprzątania bohaterowie serialu dokonają ciekawych odkryć. Jakich? Dowiemy się tego oglądać premierowy odcinek Rolnicy. Podlasie. Uwielbiani przez widzów Agnieszka i Jarek z Bronowa zbiory siana. Najpierw będą musieli przygotować maszyny – m.in. uzupełnić zęby grabarki. Na szczęście przebojowemu małżeństwu z Bronowa będzie sprzyjać pogoda. - Jak mamy siano to nie śpimy, nie jemy, tylko belujemy - powiedział w swoim stylu Jarek. Zbiór siana będzie szedł po ich myśli. Niedawno odwiedziliśmy Agnieszkę i Jarka w ich gospodarstwie.

Rolnicy. Podlasie. Majątek Gienka i Andrzeja z Plutycz. Hektary, zwierzęta, dom

W 27. odcinku serialu Rolnicy. Podlasie poznamy nowego bohatera - Michała. Mężczyzna prowadzi w Poczopku stadninę wierzchowców. Odwiedzi go dobrze znana fanom serialu pani weterynarz. Agnieszka ustali czy jedna z klaczy została zapłodniona i co jest przyczyną kaszlu innego konia. Michał to nie jedyny nowy bohater trzeciej serii Rolnicy. Podlasie. Niedawno poznaliśmy bliźniaków Kamila i Łukasza. Przypominamy, że emisja 27. odcinka serialu Rolnicy. Podlasie w najbliższą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Potężny hejt na Andrzeja z Plutycz. "Lewe ręce do roboty"

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?