"Rolnicy. Podlasie" to hit telewizji! Nie zgadniecie, ile ludzi śledzi losy bohaterów

2021-09-10 16:19
Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i worek zboża. Przegon stada w Pokaniewie
Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i worek zboża. Przegon stada w Pokaniewie

Polacy pokochali serial "Rolnicy. Podlasie"! Produkcja Fokus TV cieszy się ogromną oglądalnością i jest prawdziwym telewizyjnym hitem. Trzeci sezon "Rolników" przyciąga przed telewizory ponad dwa razy więcej osób, niż emitowana w zeszłym roku druga seria. Z tego powodu producenci serialu przygotowali dla fanów gigantyczną niespodziankę.

Serial "Rolnicy. Podlasie" bije rekordy oglądalności! Portal wirtualnemedia.pl przytacza badania firmy Nielsen Audience Measurement, z których wynika, że trzeci sezon "Rolników" ogląda średnio 995 tys. widzów. To ponad dwa razy więcej, niż siadało przed telewizorami w zeszłym roku, by obejrzeć drugą serię produkcji. Największą popularniejszą w trzecim sezonie cieszył się odcinek nr 25, który był nadawany 29 sierpnia i ściągnął przed ekrany ponad 1,20 mln osób. To drugi najwyższy wynik w historii produkcji. Większą widownię zgromadził tylko finałowy odcinek drugiej serii (1,36 mln osób). Taka popularność nie mogła pozostać niezauważona przez producentów serialu. Przygotowali oni dla fanów ogromną niespodziankę. Z informacji Wirtualnych Mediów wynika, że trzeci sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" zostanie znacząco wydłużony. Widzowie zobaczą aż siedemnaście dodatkowych odcinków, które będą emitowane do końca roku. Pora emisji pozostanie niezmieniona, w dalszym ciągu "Rolnicy. Podlasie" zagoszczą na małych ekranach w każdą niedzielę o godz. 20.00 w programie Fokus TV.  

PRZECZYTAJ: Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Maćka z Kundzicz. "Bywam w mieście tylko jak muszę"

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Stało się! Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz wysprzątany na połysk!

Sonda
Czy lubisz oglądać serial Rolnicy. Podlasie?
Zobacz jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE