Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i wegetarianizm? Nie miałbym siły

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gienek Onopiuk z Plutycz i wegetarianizm? "Nie miałbym siły"

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz na diecie? "Nie miałbym siły"

2021-08-31 13:36

Rolnicy. Podlasie odcinek 25 już za nami. W niedzielę poznaliśmy nowych bohaterów: bliźniaków Kamila i Łukasza. W Pokaniewie Tomek eksperymentował z nową wysokobiałkową paszą dla swojego stada. Z kolei w Plutyczach Gienek wraz z rodziną i przyjacielem wędził kiełbasę. Przy okazji wspomniał, jaki jest jego stosunek do wegetarianizmu.

W 25. odcinku serialu Rolnicy. Podlasie nie brakowało emocji. Poznaliśmy zupełnie nowych bohaterów: bliźniaków Kamila i Łukasza ze wsi Poświętne. Panowie spodobali się fanom programu i już teraz mogą liczyć na ich sympatię. Interesująco było również w Plutyczach, gdzie Gienek wędził kiełbasę u brata swojego zmarłego ojca. Pomagał mu w tym Andrzej i Jarek. Mięso dostarczył niezawodny Sławek, wieloletni przyjaciel Gienka. Nie obyło się bez komplikacji, ale ostatecznie udało się uwędzić kiełbasę. Panowie zachwycali się jej zapachem i wyglądem. Przy okazji Gienek pokusił się o małą dygresję na temat wegetarianizmu. 66-letni rolnik z Plutycz jest przeciwnikiem diety bezmięsnej: - Ja nie wiem w ogóle co to jest... dieta wete... weteran... dieta bezmięsna... Żebym dziennie z pół kilo boczka nie zjadł to ja bym nie poszedł ni krowom dawać, bo nie miałbym siły - powiedział Gienek. Powtórkę ostatniego odcinka Rolnicy. Podlasie będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę przed emisją premierowego odcinka. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz reklamują gadżety: kalendarze, kubki, puzzle

Program cieszy się ogromną popularnością. Serial dokumentalny pokazuje jak wygląda prawdziwe życie i praca rolników z Podlasia. Możemy podglądać ich podczas codziennych obowiązków, podczas pracy w polu czy przy zwierzętach. Nie brakuje wątków prywatnych i wspomnień z przeszłości. Ulubieńcami widzów są m.in. Emilia Korolczuk z Laszek, Agnieszka i Jarek z Bronowa czy właśnie Gienek i Andrzej z Plutycz. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Majątek Gienka i Andrzeja z Plutycz. Hektary, zwierzęta, dom
Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?