Szepietowo. 33-latka zaatakował 92-letnią kobietę. Bo nie chciała pożyczyć 10 zł

i

Autor: KPP Wysokie Mazowieckie Szepietowo. 33-latka zaatakował 92-letnią kobietę. Bo nie chciała pożyczyć 10 zł

Szepietowo. 33-latka zaatakowała 92-letnią kobietę. Bo nie chciała pożyczyć 10 zł

2019-03-14 14:22

Para zaatakowała seniorkę w jej domu, po czym ukradli portfel z pieniędzmi. Oboje byli pijani.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w środę w powiecie wysokomazowieckim. Około godziny 13 policjanci otrzymali sygnał o rozboju, do którego doszło w jednym z domów jednorodzinnych w Szepietowie.

- Funkcjonariusze ustalili, iż do domu 92-letniej kobiety weszła jej znajoma z kolegą. Następnie 33-latka zaatakowała starszą panią, bo ta nie chciała pożyczyć 10 złotych - informuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem.

Czytaj także: Nożownik w Białymstoku. Zaatakował matkę z córką, bo zwróciły mu uwagę na parkingu [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Kobieta przewróciła pokrzywdzoną na łóżko, a następnie uderzała rękoma po klatce piersiowej i twarzy żądając pieniędzy. 34-latek widząc zachowanie koleżanki uciekł, a kobieta z kieszeni staruszki zdążyła jeszcze wyciągnąć portfel z pieniędzmi.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia szybko pojawili się pod drzwiami napastników, których od razu zatrzymali. Kryminalni odzyskali także skradziony seniorce portfel.

Badanie alkomatem wykazało u 33-latki blisko 2 promile alkoholu w organizmie, natomiast jej kompan był w stanie po użyciu alkoholu. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwieją usłyszą zarzuty, za które następnie odpowiedzą przed sądem.

Zobacz także:

Jemieliste. Czwarta ofiara tragicznego pożaru. W szpitalu zmarł ojciec rodziny. Wcześniej zmarła jego żona, córka i syn [ZDJĘCIA]

Poświętne: Mercedes rozerwany na dwie części po zderzeniu z TIR-em. W środku 5 młodych osób. Dwie zginęły [ZDJĘCIA]

Porwanie w Białymstoku: Natalia i jej córka Amelka odnalezione. Policja zatrzymała porywaczy [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Czarna Białostocka. Nastolatka urodziła dziecka. Lekarze odkryli ciąże po wypadku autobusowym

Zobacz wideo: Nożownik w Białymstoku. Zaatakował matkę z córką