Naćpany kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli. 26-latek uciekł, auto spłonęło [ZDJĘCIA]

2019-03-07 15:38

W miniony wtorek około godziny 3 nad ranem, kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Zamiast tego przyśpieszył i zaczął uciekać.

- W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem wskutek czego wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo - informuje oficer prasowy policji. - W wyniku zderzenia pojazd zaczął płonąć, a kierowca oddalił się w nieznanym kierunku.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Policjanci szybko ustalili co było przyczyną niezatrzymania się do kontroli. W pobliżu samochodu mundurowi znaleźli słoik, w którym znajdowało się 15 gramów suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Policjanci szybko ustalili dane kierowcy i przystąpili do poszukiwań mężczyzny. Do akcji zaangażowani zostali wszyscy policjanci monieckiej jednostki.

ZOBACZ TEŻ: Porwanie w Białymstoku. Napastnicy wciągnęli do samochodu młodą matkę z dzieckiem. Trwa obława na porywaczy [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Po kilku godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli mężczyznę który ukrywał się u swojej znajomej. Jak się okazało 20-letnia mieszkanka gminy Goniądz również podróżowała BMW. 26-latek i 20-latka trafili do policyjnego aresztu. Okazało się również, że zatrzymani znajdują się pod wpływem środków odurzających.

Mężczyzna już usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Zobacz także:

Trasa Niepodległości 2019. Zakończenie budowy coraz bliżej. Są już znaki drogowe [ZDJĘCIA]

Suwalczanin Damian Krzysztofik pobity w Szczecinie. Prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jemieliste. Kolejna ofiara tragicznego pożaru. 7-letnia dziewczynka nie żyje. Wcześniej w szpitalu zmarł jej brat i mama [ZDJĘCIA]

Tomek Jakimiuk już jest w Afryce. Podlaski podróżnik zatrzymany przez egipską policję. "Stwierdzili, że jestem zagrożeniem"

Zobacz wideo: Porwanie w Białymstoku. Napastnicy wciągnęli do samochodu młodą matkę z dzieckiem. Trwa obława na porywaczy [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]