Ul. Klepacka. 19-latek bez prawa jazdy kierował lanosem. Obok niego siedziała poszukiwana przez policję 16-latka

i

Autor: Policja Ul. Klepacka. 19-latek bez prawa jazdy kierował lanosem. Obok niego siedziała poszukiwana przez policję 16-latka

Ul. Klepacka. 19-latek bez prawa jazdy kierował lanosem. Obok niego siedziała poszukiwana przez policję 16-latka

2019-04-30 20:00

Dzisiaj nad ranem policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali do kontroli kierowcę lanosa. Podczas sprawdzania 19-latka w policyjnej bazie danych mundurowi ustalili, że kieruje on nie mając do tego uprawnień, natomiast będąca z nim 16-letnia pasażerka okazała się osobą poszukiwaną.

We wtorek nad ranem policjanci na ulicy Klepackiej w Białymstoku zauważyli samochód, którego kierowca na widok radiowozu usiłował nieudolnie kierunek jazdy. Policjanci natychmiast zatrzymali samochód i przystąpili do kontroli.

Czytaj także: Tragiczny wypadek motocyklisty w Białymstoku. Mężczyzna uderzył w słup oświetleniowy

- Siedzący za kierownicą nerwowy 19-latek poruszał się wspólnie z nastoletnią pasażerką - informuje oficer prasowy. - Mundurowi podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych ustalili, że kierowca prowadzi auto nie mając do tego uprawnień, natomiast jego 16-letnia pasażerka okazała się być osobą poszukiwaną.

Nieodpowiedzialny mężczyzna za swój czyn został ukarany grzywną w drodze mandatu karnego, w związku z popełnieniem wykroczenia prowadzenia pojazdu bez wymaganych uprawnień. 16-letnia pasażerka trafiła do policyjnej izby dziecka, a następnie została przekazana opiekunowi.

Polecamy także:

Słoneczny Stok. Niewybuch na przystanku autobusowym okazał się częścią od amortyzatora

Białostocka humorEska. Tadeusz Truskolaski: Dlaczego jamnik ma ogon? [AUDIO]

Co można robić w Białymstoku nocą? Zapytaliśmy białostoczan! "Spotykać się ze znajomymi", "Imprezować" [WIDEO]