ŻYCZENIA IMIENINOWE - Wyślij je SMS-em lub przez internet! [DUŻY WYBÓR: wierszyki, rymowanki, zabawne, oryginalne]

i

Autor: Pixabay ŻYCZENIA IMIENINOWE - Wyślij je SMS-em lub przez internet! [DUŻY WYBÓR: wierszyki, rymowanki, zabawne, oryginalne]

Duży wybór życzeń na imieniny! ZOBACZ

2020-09-25 11:43

ŻYCZENIA IMIENINOWE - Wyślij je SMS-em lub przez internet! [DUŻY WYBÓR: wierszyki, rymowanki, zabawne, oryginalne] W tym artykule znajdziesz pokaźny zbiór tradycyjnych, zabawnych, pięknych i oryginalnych życzeń imieninowych. Możesz je wysłać solenizantowi SMS-em lub Messengerem. Modne staje się też wklejanie życzeń bezpośrednio na tablicy na Facebooku. Wybór należy do ciebie!

Spis treści

  1. Dlaczego obchodzimy imieniny?
  2. Popularne imieniny w Polsce
  3. Pomysły na imieniny
  4. Życzenia imieninowe
  5. Duży wybór życzeń na imieniny! ZOBACZW dniu Twoich imienin, ślę Ci gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia!

Dlaczego obchodzimy imieniny?

Jeżeli spojrzysz na kalendarz i któregoś dnia zobaczysz na nim swoje imię to znak, ze tego dnia świętujesz imieniny. Co to są imieniny i dlaczego je obchodzimy? Mówiąc w wielkim skrócie: imieniny to dzień, w którym obchodzimy dzień świętego lub błogosławionego, który jest patronem naszego imienia. Przyjęło się, że świętujemy imieniny, które wypadają po naszych urodzinach lub wybieramy najbardziej "znaną datę". Dla Piotra i Pawła taką najpopularniejsza datą jest 29 czerwca.

Czytaj też: Najlepsze ŻYCZENIA na urodziny. Śmieszne, tradycyjne, oryginalne, piękne [ŻYCZENIA URODZINOWE]

Świętowanie imienin to bardzo popularny w Polsce zwyczaj. Co prawda nie świętujemy ich z taką pompą jak w przypadku urodzin (sprawdź też: życzenia urodzinowe), ale niektórzy i tak przykładają do nich wielką wagę. Szczególnie dotyczy to starszego pokolenia Polaków. No, bo komu z nas nie zdarzyło się podsłuchać, jak w drugim pokoju znajomi naszych rodziców składają im przez telefon życzenia imieninowe?

Popularne imieniny w Polsce

Posiadacze niektórych imienin są szczególnie powołani do zorganizowania przynajmniej niewielkiego spotkania w związku ze swoimi imieninami. Najpopularniejsze imieniny w Polsce to przede wszystkim imieniny Bożeny i Krystyny (13 marca), Józefa (19 marca), Piotra i Pawła (29 czerwca), Krzysztofa (25 lipca), Anny (26 lipca), Elżbiety (19 listopada), Barbary (4 grudnia).

Pomysły na imieniny

Świętowanie imienin to okazja, aby zrobić przyjęcie, spotkać się ze znajomymi, pójść na imprezę. W imieniny solenizant otrzymuje życzenia, a często też prezenty. Kobiety mogą dostać z tej okazji kwiaty. Jakie jeszcze prezenty można podarować na imieniny? Udany prezent na imieniny to nie tylko perfumy, dobry alkohol czy równie droga rzecz. Sporo zależy od tego, jaką wagę do imienin przywiązuje nasz solenizant. Jeżeli zapowiada się huczne przyjęcie, można kupić coś droższego, ale w przypadku niedużego spotkania w gronie znajomych czy rodziny wystarczy, że podarujemy zwykły upominek: np. czekoladę, bombonierkę czy ciasto.

Życzenia imieninowe

Należy pamiętać, że imieniny to przede wszystkim okazja do składania życzeń imieninowych. Możemy je złożyć przez telefon, wysłać wiadomość tekstową, napisać na kartce i wrzucić do skrzynki, albo wysłać przez internet. Współczesną tradycją stało się wysyłanie życzeń Messengerem lub wklejanie wiadomości bezpośrednio na tablicy na Facebooku naszego zacnego jubilata.

Życzeń imieninowych w internecie jest całe mnóstwo. My wybraliśmy dla Was najciekawsze.

Duży wybór życzeń na imieniny! ZOBACZW dniu Twoich imienin, ślę Ci gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia!

Dziś są Twoje imieniny. Przypomnij sobie swój najpiękniejszy dzień w życiu. Życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był równie, a przynajmniej w połowie udany!

W dniu Twoich imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy..

Z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!

Zdrowia, szczęścia, powodzenia, życzę Tobie w dniu imienia. Wszystkiego najlepszego!

Ślę Ci najlepsze życzenia imieninowe. Pociechy z każdego dnia, radości z małych rzeczy i wszystkiego naj, naj!

Życzę Ci wszystkiego co dobre, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech i spokój i ciszą napełnia chwile! Wszystkiego najlepszego!

Misie lubią miodek i wszystkie słodycze, z okazji imienin Tylko tego Tobie życzę.

W każdej chwili, zawsze, wszędzie. Niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy. Wszystkim, o czym tylko marzysz!

Z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!

Aby w Twoim życiu zawsze świeciło słońce! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Z okazji Twoich imienin życzę Ci dużo szczęścia, pomyślności, w bród pieniędzy i miłości.

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! By życie Twe było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek.

Dziś są Twoje imieniny! Niech w Twoim życiu zawsze świeci słońce, a w portfelu zawsze będzie pełno gotówki lub kart płatniczych.

Z okazji Twoich imienin nie mam Ci kwiatów, ale garść serdecznych życzeń: zdrowia, pomyślności, pogody ducha i odwagi, aby zmieniać swoje życie na lepsze.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Wszystkiego najlepszego!

Dziś są Twoje imieniny! Życzę Ci, aby nigdy nie zabrakło Ci przyjaciół, pieniędzy i zdrowia!

Uśmiechnij się solenizancie, puchary szampanem napełnij prędko. Twoi goście niech piją Twe zdrowie, resztę później Ci dopowiem!

W dniu Twoich imienin, ślę Ci gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia! Wszystkiego najlepszego!

W dniu Twoich imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy..

Na imieninowy upominek nie chcę mówić wielu słów. Zdrowia, szczęścia, pomyślności niechaj w życiu Twoim gości!

Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji imienin...

Część wymienionych wyżej życzeń pochodzi z takich stron jak www.prezenty-i-zyczenia.pl i www.zyczenia.org.pl

W dniu Twoich imienin, życzę Ci dużo zdrówka, mało smutków, bardzo wiele radości i jeszcze, jeszcze mniej smutków!

Niech w imienin Twoich dzień, przepięknie śpiewa skowronek i moc życzeń przyniesie! Wszystkiego najlepszego.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, życia w dostatku i zdrowotności. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Dzień radosny, dzień jedyny, dzisiaj są Twoje imieniny. Wszystkiego najlepszego!

Morze najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności życzy..

W dniu Twoich imienin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Dziś są Twoje imieniny. Przypomnij sobie swój najpiękniejszy dzień w życiu. Życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był równie, a przynajmniej w połowie udany!

Czytaj też: Błyskotliwe ŻYCZENIA IMIENINOWE. Do wysłania SMS-em

Z okazji imienin życzę Ci końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, zgrabnego zadu, generalnie czadu!

Z okazji IMIENIN. Dużo zdrówka, szczęśliwości, pieniędzy i pomyślności!

Zdrowia, szczęścia, powodzenia, życzę Tobie w dniu imienia.

W każdej chwili, zawsze, wszędzie. Niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy.. wszystkim, o czym tylko marzysz!

W dniu Twojego Święta gorące życzenia imieninowe, wielu wspaniałych chwil, uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.

Najpopularniejsze imieniny w Polsce. Czy wiesz, kiedy są?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Kiedy są imieniny Piotra i Pawła?
Policjanci z Zabrza zrobili prezent dziecku