Gienek Onopiuk z Plutycz, 66-letni gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Gienek Onopiuk z Plutycz, 66-letni gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz u lekarza. Do serialu wraca Bogdan. Emocje w nowym odcinku

2021-10-17 18:33

Rolnicy. Podlasie. W 32. odcinku serialu nie zabraknie uwielbianych przez widzów Gienka i Andrzeja z Plutycz. Ten pierwszy będzie miał jednak poważne problemy zdrowotne. 66-latek trafi nawet do lekarza. W serialu zobaczymy również Bogdana oraz doświadczonego hodowcy koni Jurka z Ciełuszek.

W niedzielę 17 października premiera 32. odcinka serialu Rolnicy. Podlasie. Emisja o godz. 20 na kanale Fokus TV. Co wydarzy się w odcinku? Gienek i Andrzej z Plutycz kończą inwestycję w oborach dla krów. Specjalna ekipa montuje oświetlenie i poidła. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Bezlitosny hejt na Andrzeja z Plutycz. Chodzi o pieniądze i dziewczynę Niestety Gienek narzeka na zdrowie. 66-latek cierpi z powodu spuchniętej, bolącej nogi. Syn Jarek zawozi go do lekarza. O tym zdarzeniu szerzej pisaliśmy tutaj: Rolnicy. Podlasie. Gienek zabrany do szpitala. Trafił na SOR [ZDJĘCIA, WIDEO] Do serialu po długiej przerwie wraca Bogdan, ulubieniec widzów. Fani są zadowoleni z jego powrotu: - Znów będzie wesoło - brzmi jeden z komentarzy. Rolnik rozbiera stary budynek. Pomagają mu jego dzieci. Natomiast Jurek z Ciełuszek planuje postawić u siebie dwa ule. Wcześniej jednak kupuje miód od pszczelarza i przy okazji ucina pogawędkę o pszczołach. Po powrocie na gospodarstwo Jurek ma ręce pełne roboty. Przygotowuje siano pod zbiór i sprawdza stan pastwisk i wodopoju. Jego żonę odwiedza chór Koźliki. W 32. odcinku nie zabraknie więc emocji! Emisja w niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Making of Rolnicy. Podlasie – Gienek trafił na SOR
Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz. Dom, hektary, majątek

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Gienek Onopiuk (66 l.) i jego syn Andrzej (38 l.)

Serial Rolnicy. Podlasie to hit telewizji FOKUS TV. Widzowie mogą zobaczyć jak wygląda praca rolnika, na czym polegają codzienne obowiązki, uprawa roślin i hodowla zwierząt. Program o podlaskich rolnikach z sezonu na sezon gromadzi coraz większa widownię. Trzeci sezon serialu oglądało średnio milion widzów. Ulubieńcami widzów są m.in. Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk z Laszek, Jarek i Agnieszka z Bronowa oraz Maciek z Kundzicz. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Dramat u Maćka z Kundzicz. Żal i smutek 

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz