Policja, sądy, skarbówka. Gienek z Plutycz nie kryje żalu i smutku. Razem z Andrzejem mają mnóstwo problemów [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Gienek Onopiuk z Plutycz, bohater serialu Rolnicy. Podlasie

Policja, sądy, skarbówka. Gienek z Plutycz nie kryje żalu i smutku. Gwiazdor Rolnicy. Podlasie ma mnóstwo problemów

2021-06-28 9:40

Gienek Onopiuk z Plutycz koło Bielska Podlaskiego zasłynął udziałem w programie "Rolnicy. Podlasie". 66-letni rolnik wraz ze swoim synem Andrzejem mają mnóstwo problemów. Portal Rolnik Info opublikował nagranie, na którym gwiazdor serialu przepełniony goryczą opowiada o problemach trapiących jego rodzinę. "Ile mamy policji, ile mamy sądów, skarbówka..." - wylicza 66-latek.

Eugeniusz Onopiuk to gwiazdor serialu "Rolnicy. Podlasie". Udział w programie zapewnił mu status najsławniejszego rolnika w Polsce. Nic dziwnego, że do jego gospodarstwa w małych Plutyczach przyjeżdżają fani z całej Polski, a jak mówi 66-letni rolnik, nawet z całego świata. Niestety kosmiczna wręcz popularność to nie tylko same pozytywy. Gienek i i jego syn Andrzej muszą mierzyć się z krytyką i hejtem. Rolnicy mają problemy z policją, sądami i urzędem skarbowym. Wszystko przez donosy. Pisaliśmy o tym tutaj: Gienek i Andrzej z Plutycz mają SETKI zgłoszeń na komendę. Skargi, donosy, pisma z sądu i policji Jaki czas temu doszło nawet do interwencji policji, podczas której 66-letni Gienek został zakuty w kajdanki. W sieci pojawiło się nowe nagranie autorstwa portalu Rolnik Info, na którym Gienek z żalem i goryczą opowiada o problemach trapiących jego i jego syna. - Ile mamy policji, ile mamy sądów, skarbówka, nie skarbówka, że my pieniądze z ludzi zdzieramy - mówi 66-latek. - Kto przyjedzie raz, ja zaproszę żeby drugi. Ja każdego jak dam radę to ugoszczę [...] A nikt z pustymi rękami nie przyjeżdża, ale niestety... niektórym przeszkadza - dodaje ze smutkiem mężczyzna.

Gienek z Plutycz zatrzymany przez policję! Gruba akcja! Agrounia będzie interweniować

W ostatnią niedzielę miała miejsce premiera 16. odcinka Rolnicy. Podlasie. Nie zabrakło również wątków dotyczących Gienka i Andrzeja z Plutycz. Podczas zbioru marchwi pojawił się temat dziewczyny dla Andrzeja. Mężczyzna opowiedział przed kamerami, jaka powinna być jego idealna partnerka: Rolnicy. Podlasie. Kobieta o Andrzeju z Plutycz: "On się wstydzi, już poczerwieniał". Trafiła kosa na kamień!

Czy lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie Gienka i Andrzeja z Plutycz? Oddaj głos w naszej sondzie i napisz komentarz!

Sonda
Czy lubisz Gienka i Andrzeja z Plutycz, bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie"?