Lotnisko czy darmowe bilety BKM? Nasi internauci nie mieli wątpliwości [WYNIKI SONDY]

i

Autor: Pixabay Lotnisko czy darmowe bilety BKM? Nasi internauci nie mieli wątpliwości [WYNIKI SONDY]

Lotnisko czy darmowe bilety BKM? Nasi internauci nie mieli wątpliwości [WYNIKI SONDY]

2019-05-04 21:58

W zeszłym tygodniu trochę prowokacyjnie zapytaliśmy naszych Czytelników, czego brakuje w Białymstoku.

Daliśmy Wam do wyboru dwie odpowiedzi: lotniska lub bezpłatnej komunikacji miejskiej. Pytanie w formie ankiety opublikowaliśmy na naszym fanpage'u.

W sumie oddaliście ponad tysiąc głosów. 60 % z Was wybrało lotnisko.

Agnieszka napisała, że "najlepiej dojazd bezpłatną komunikacją miejską na lotnisko!", ale nie ośmielamy się marzyć aż tak daleko. Oto wybrane komentarze naszych Internautów:

  • Wojtas: "Wydaje mi się że z lotniska byłoby więcej pożytku i mimo wydatku z czasem dla ogółu by się zwróciło, a ponadto mogło by dać to dla rejonu nowe możliwości... Chyba."
  • Władek: "Wystarczy zmodernizować koleje, by do Wawy jechało się Max 2 godziny i żadne lotnisko nie jest potrzebne. Zresztą, jakie linie i dokąd by latały samoloty, skoro 200 km dalej jest największe lotnisko w kraju? Powtórka z Radomia?"
  • Kamila: "Ani tego, ani tego. Obydwie opcje to w mojej opinii niepotrzebne wydatki z budżetu miasta, które można spożytkować w znacznie lepszy sposób"

We wrześniu 2018 roku w Krywlanach zakończyła się budowa pasa startowego. Jednak opóźnia się termin oddania go do użytku. Nie startują, ani nie lądują na nim żadne samoloty.

Jeżeli w końcu uda się uzyskać certyfikat od Urząd Lotnictwa Cywilnego, w Krywlanach będą mogły lądować samoloty zabierające na pokład maksymalnie 50 pasażerów. Korzystać z pasa startowego będą mogły także lotnicze ośrodki szkoleniowe, pogotowie ratunkowe, Podlaski Oddział Straży Granicznej i inne służby państwowe.

Mieszkasz w Białymstoku? Zobacz:

Białostoczanin resztę życia spędzi w więzieniu w Belgii. 26-latek był poszukiwany listem gończym. Złapała go białostocka policja

Ewakuacja na ul. Zwycięstwa. Mężczyzna rozlał nieznaną substancję na klatce schodowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Niebezpieczna sytuacja na ul. Wrocławskiej. Młoda kobieta upadła na chodnik. Cała się trzęsła i dusiła

Polecamy także:

Białystok. Policjant przeprowadził staruszkę przez ruchliwą ulicę Sienkiewicza [WIDEO]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]