Niebezpieczna sytuacja na ul. Wrocławskiej. Młoda kobieta upadła na chodnik. Cała się trzęsła i dusiła

i

Autor: Eska Niebezpieczna sytuacja na ul. Wrocławskiej. Młoda kobieta upadła na chodnik. Cała się trzęsła i dusiła

Niebezpieczna sytuacja na ul. Wrocławskiej. Młoda kobieta upadła na chodnik. Cała się trzęsła i dusiła

2019-04-18 13:04

Policjanci z białostockiego oddziału prewencji udzielili pomocy młodej kobiecie, która upadła na chodnik. Funkcjonariusze zadbali o jej bezpieczeństwo do chwili przyjazdu karetki pogotowia, która przetransportowała poszkodowaną do szpitala.

Było to we wtorek późnym wieczorem. Policjanci patrolujący ulicę Wrocławską w Białymstoku zauważyli przewracającą się nagle na chodniku młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast do niej podbiegli.

Czytaj także: Maserati rozbite na S8. Luksusowe auto było na białostockich tablicach rejestracyjnych [ZDJĘCIA]

- Leżąca na chodniku kobieta cała się trzęsła i dusiła - informuje oficer prasowy. - Funkcjonariusze natychmiast udrożnili drogi oddechowe leżącej kobiecie i zabezpieczyli ją przed dalszymi urazami układając w pozycji bocznej.

Dopiero po udrożnieniu dróg oddechowych ratowana zaczęła samodzielnie oddychać. Cały czas policjanci monitorowali jej funkcje życiowe zapewniając poszkodowanej bezpieczeństwo.  Na zdjęciu funkcjonariusze, którzy pomogli kobiecie:

Niebezpieczna sytuacja na ul. Wrocławskiej. Młoda kobieta upadła na chodnik. Cała się trzęsła i dusiła

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Niebezpieczna sytuacja na ul. Wrocławskiej. Młoda kobieta upadła na chodnik. Cała się trzęsła i dusiła

Gdy kobieta odzyskała świadomość nie wiedziała, gdzie się znajduje i co się stało. Poszkodowana została bezpiecznie przekazana zespołowi medycznemu karetki pogotowia i trafiła do szpitala.

Polecamy także:

Mural Zenka Martyniuka wreszcie gotowy i oficjalnie odsłonięty. Król disco polo: "Jestem bardzo szczęśliwy" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]