Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w poniedziałek 6 maja o godzinie 18. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w TV i internecie.

i

Autor: Archiwum Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w poniedziałek 6 maja o godzinie 18. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w TV i internecie.

LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin. Transmisja TV i online na żywo w internecie [WIDEO]

2019-05-06 11:40

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w poniedziałek 6 maja o godzinie 18. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w TV i internecie.

W 34. kolejce LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Pogonią Szczecin. Jagiellonia Białystok po przegranym meczu o Puchar Polski wraca do rywalizacji o czwartą lokatę w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy.

Czytaj także: Totolotek Puchar Polski. Jagiellonia przegrała na PGE Narodowym. Lechia Gdańsk zdobyła Puchar Polski

W poniedziałek 6 maja drużyna Ireneusza Mamrota rozegra ostatni mecz w ramach 34 kolejki. Do Białegostoku tym razem przyjeżdża Pogoń Szczecin. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W ostatnim meczu z Pogonią Szczecin Jagiellonia zremisowała 0:0. Dzisiejszy rywal Jagi, to aktualnie 8. zespół LOTTO Ekstraklasy. Jagiellonia jest na 6. miejscu.

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w TV na Eurosport 1 oraz w internecie online na ipla.tv. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin na Stadionie Miejskim w Białymstoku o godzinie 18.

Jesteś z Białegostoku? Zobacz inne nasze artykuły:

Białostoczanin przeżył poważny wypadek samochodowy. Teraz gra w przejściu podziemnym [WIDEO]

Sad edukacyjny w Parku Antoniuk już gotowy. Posadzono tam m.in. drzewa owocowe i krzewy [ZDJĘCIA]

Ile trzeba zarabiać, aby żyć godnie w Białymstoku? [WIDEO]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Polecamy także:

Węzeł Porosły. Od 23 kwietnia duże zmiany w organizacji ruchu na wylotówce w stronę Warszawy [ZDJĘCIA, MAPY]

BKM. Od 23 kwietnia ogromne zmiany w kursowaniu autobusów. Zmienione trasy, "14' zawieszona, będzie jedna nowa linia [MAPY]

Zderzenie rowerzystów na ul. Składowej. Nastolatka rozmawiała przez telefon