Maserati rozbite na S8. Dwie kolizje w tym samym miejscu [ZDJĘCIA]

2019-04-17 21:26

W środę na S8 w pobliżu Choroszczy doszło do dwóch kolizji, w których zostało uszkodzonych w sumie 5 pojazdów. Jednym z nich było luksusowe maserati na białostockich tablicach rejestracyjnych.

Kierowcy podróżujący w stronę Białegostoku przed zjazdem do Tykocina musieli dziś zdjąć nogę z gazu. Wszystko przez na dwie groźnie wyglądające kolizje, które zdarzyły się niemal w tym samym miejscu. Wszystko działo się po południu na S8.

Czytaj również: Ul. Sienkiewicza. Policjant wstrzymał ruch i przeprowadził staruszkę przez ruchliwą ulicę [WIDEO]

Na wysokości miejscowości Babino zderzyły się najpierw trzy samochody: TIR, ciężarówka i samochód dostawczy. Na szczęście nikt nie został ranny. Pozostali kierowcy musieli jednak liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Uszkodzone pojazdy stały na prawy pasie.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jakiś czas później doszło do drugiej kolizji. Maserati wbiło się w tył cysterny. Kierowca osobówki na białostockich tablicach rejestracyjnych miał ogromne szczęście. Wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku.

Oba te zdarzenia drogowe policja zakwalifikowała jako kolizje. Zdjęcia pochodzą z grupy Kolizyjne Podlasie.

Polecamy również:

Białystok na zdjęciach z lat 50. XX wieku! Perełka! Fotografie zrobiono niedługo po śmierci Józefa Stalina [ZDJĘCIA]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]