Miss Polski UK & Ireland 2019. Zobacz zdjęcia wszystkich finalistek [ZDJĘCIA]

2019-04-24 9:00

Już w tym miesiącu poznamy nazwisko najpiękniejszej Polski mieszkającej w Wielkiej Brytanii. Wśród finalistek jest białostoczanka Paulina Żak.

Trwa kolejna edycja konkursu piękności Miss Polski UK & Ireland. O ten tytuł walczy dziesięć kobiet, które do finału zakwalifikowały się po głosowaniu, które odbyło się w internecie. Do finału dostała się również 20-letnia białostoczanka Paulina Żak. O tym, czy uda jej się zwyciężyć dowiemy się 25 maja podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Londynie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kandydatek na Miss Polski UK & Ireland 2019. Uwaga na naszej stronie nie prowadzimy żadnego głosowania.

ZOBACZ ZDJĘCIA

W konkursie Miss Polski UK & Ireland biorą udział Polki, które obecnie mieszkają na terenie Wielkiej Brytanii lub Irlandii. O tym, która z nich otrzyma tytuł Miss Polski UK & Ireland dowiemy się 25 maja, kiedy to w londyńskim The White Eagle Club odbędzie się uroczysta gala. Dziewczęta pokażą się w kilku kreacjach przy prawie 300 osobowej widowni. Oprócz Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek, jury będzie wybierać Miss Foto, Miss Internetu i Miss Popularności.

Jesteś z Białegostoku? Zobacz:

Plac NZS w Białymstoku bez zmian, ale z "zielonymi" przystankami autobusowymi [ZDJĘCIA]

Pomnik młodego Ludwika Zamenhofa stanął przy Rynku Kościuszki w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Osiedle Antoniuk. W Białymstoku powstaje pierwszy sad edukacyjny

Stawy Marczukowskie zachęcają do spacerów [ZDJĘCIA]

Polecamy także:

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]