Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz musi trzymać się za futrynę. Stara technologia [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz musi trzymać się za futrynę. "Stara technologia" [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Porównaliśmy gospodarstwa Andrzeja z Plutycz i Tomka z Pokaniewa. "Też mieliśmy kiedyś takie obory" [WIDEO]

2022-07-16 10:34

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i Tomek z Pokaniewa to gwiazdy popularnego serialu o rolnikach z Podlasia. Obu mężczyzn dzieli nie tylko różnica charakterów, ale także sposób myślenia i koncepcja na rozwój. Ich gospodarstwa dzieli technologiczna przepaść. - Też mieliśmy kiedyś takie obory - przyznał Tomek z Pokaniewa.

Rolnicy. Podlasie. Choć Andrzej z Plutycz dysponuje około 50 ha ziemi to zdaniem internautów nie wykorzystuje w pełni potencjału swojego gospodarstwa. Fani serialu za wzór najbardziej zaradnego i przedsiębiorczego rolnika stawiają Tomka z Pokaniewa, który wraz z żoną prowadzi ogromne gospodarstwo, w którym hoduje bydło holsztyno-fryzyjskie. Postanowiliśmy porównać obu rolników, jeśli chodzi o ich możliwości, pomysły oraz plany. - U mnie jak gnój ja wybieram to ludzie się dziwują, że muszę się za futrynę trzymać, żeby wyłazić. Wiadomo, bo to stara technologia była - oznajmił Andrzej z Plutycz. - Też mieliśmy kiedyś takie obory - przyznał Tomek z Pokaniewa. Zobaczcie cały materiał na wideo. Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz vs. gospodarstwo Tomka z Pokaniewa

Rolnicy. Podlasie. Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. ZDJĘCIA