Rolnicy. Podlasie. Spełni się marzenie Andrzeja z Plutycz. Polacy pokazali wielkie serce!

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Spełni się marzenie Andrzeja z Plutycz. Polacy pokazali wielkie serce!

Spełni się wielkie marzenie Andrzeja z Plutycz! Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie może liczyć na swoich fanów

2021-05-11 9:25

Możliwe, że już wkrótce spełni się wielkie marzenie Andrzeja z Plutycz. Przesympatyczny bohater serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" od dawna podkreślał, że chciałby mieć nową belarkę. Stara uległa awarii w poprzednim sezonie. Na liczniku zbiórki pieniędzy zorganizowanej przez Agrounię jest już ponad 66 tys. złotych, czyli więcej niż trzeba na nową maszynę.

Belarka to inaczej prasa, maszyna służąca do zbierania m.in. siana, które jest prasowane, a następnie wiązane w bele. Belarka jest niezbędna w pracy każdego rolnika, zwłaszcza jeżeli mówimy o wielohektarowym gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz. Temat nowej belarki swego czasu był obecny także w serialu "Rolnicy. Podlasie". W jednym z odcinków 38-letni Andrzej powiedział wprost, że gdyby miał wybór między ładowarką (pojazd służący m.in. do usuwania obornika), a belarką to zdecydowanie bardziej wolałby właśnie belarkę. Z kolei jego ojciec powiedział w 2. odcinku serialu: - No i belarka ważna, i łazienka, ważna i dziewczyna ważna. Najpierw to niech dziewczynę gdzieś sobie kupi poszuka. Maszynę na dwóch nogach trzeba sobie kupić - żartobliwie wyznał rolnik. Póki co jednak Andrzej wciąż nie znalazł w swoim życiu miłości, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo otrzyma maszynę, która usprawni pracę na polu. Poniżej znajdziecie zdjęcia gospodarstwa Gienka i Andrzeja w Plutyczach:

Rolnicy. Podlasie. Ważna inwestycja w Plutyczach. Jastrząb był zaskoczony

W internecie trwa zrzutka pieniędzy na nową maszynę. Akcję zorganizowała Agrounia. Chociaż zrzutka będzie trwała jeszcze 26 dni to już teraz udało się zebrać potrzebną kwotę na zakup belarki, czyli 65 tys. złotych. Na liczniku zrzutki jest ponad 66 tys. Co się stanie z resztą kwoty? - Jeśli uda się zebrać więcej pieniędzy pomożemy Andrzejowi i Gierkowi zmodernizować gospodarstwo - napisali inicjatorzy zbiórki. Zrzutka spotkała się z falą hejtu. Część internautów nie kryło oburzenia. "Pomóżcie tym, co naprawdę potrzebują"- napisała jedna z internautek. Andrzej może jednak liczyć na wsparcie prawdziwych fanów, co widać po sukcesie zrzutki. Ktoś inny skomentował: "O co ten ból du... jeśli ktoś nie chce to po prostu nie wpłaca i tyle".

Gospodarstwo Gienka i Andrzeja w Plutyczach

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Gospodarstwo Gienka i Andrzeja w Plutyczach

Andrzej Onopiuk to syn Gienka, innego gwiazdora serialu "Rolnicy. Podlasie". Obaj panowie zdobyli serca widzów swoją skromnością i szczerością. Niedawno Andrzej zdradził serwisowi "Rolnik Info", kto przejmie po nim gospodarstwo w Plutyczach, gdy skończy 60 lat i nie będzie miał dzieci. - Ja wiem kto przejmie, jak nie będę miał dzieci to Kacper weźmie – powiedział Andrzej. Kacperek to jego siostrzeniec.

Serial "Rolnicy. Podlasie" jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20:15 na kanele Fokus TV. Godzinę wcześniej rozpoczyna się powtórka ostatniego odcinka.