Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk usłyszała fatalną diagnozę. Nie powinien żyć z takimi wynikami. Trwa walka o zdrowie Zefirka

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk nie poddaje się i walczy o zdrowie Zefirka.

Rolnicy. Podlasie. "Nie powinien żyć z takimi wynikami". Emilia Korolczuk nie odpuszcza. Fani trzymają kciuki [WIDEO]

2022-03-21 10:51

Rolnicy. Podlasie. W Laszkach koło Zabłudowa (woj. podlaskie) cały czas trwa walka o życie Zefira, konia, którym opiekuje się Emilia Korolczuk (35 l.). Chociaż zwierzę miało przetaczaną krew i wygląda lepiej niż na początku swojej choroby, to nadal nie wrócił do pełni sił. - Rokowania są bardzo ostrożne. Może się wydarzyć wszystko - twierdzi Emilia Korolczuk.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk nie poddaje się w walce o zdrowie Zefirka. Koń ciężko zachorował prawdopodobnie po odrobaczaniu. - Nie ukrywamy, jest bardzo źle - ponad miesiąc temu pisała na swoim fanpage'u Emilia Korolczuk. Koń miał problemy ze wstawianiem, miał fatalne wyniki krwi. W internecie założono nawet zbiórkę pieniędzy na leczenie konia (zebrano do tej pory ponad 5 tys. złotych). Na YouTube pojawiło się nowe nagranie autorstwa Emilii Korolczuk. Dowiadujemy się z niego, że Zefirek miał przetaczaną krew, co nieco poprawiło stan jego zdrowia. Zwierzak chodzi. Emilia zabiera go na krótkie spacery, aby pomóc zwierzęciu odbudować mięśnie. Niestety Zefir nadal nie czuje się dobrze. Jest chudy, ma odleżyny.  - Rokowania są bardzo ostrożne. Może się wydarzyć wszystko. Wyniki krwi minimalnie się poprawiają, ale nie można powiedzieć, że są to wyniki dobre - powiedziała 35-letnia gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Kobieta podziękowała fanom i wszystkim ludziom, którzy dołączyli do zbiórki pieniędzy. Emilia Korolczuk usłyszała od jednego z weterynarzy straszną diagnozę na temat Zefira. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "To wszystko poobcinaj!". Piła mechaniczna w akcji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Emilia Korolczuk, bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk kocha zwierzęta. Fani uwielbiają ją za to. Link: Emilia Korolczuk ma serce do zwierząt.

- W ogóle jeden z weterynarzy powiedział, że ten koń nie powinien żyć z takimi wynikami. Mnie troszkę zdenerwowało, bo my się nie poddajemy i nawet jeżeli ktoś ma nie żyć z takimi wynikami to u nas i tak będzie żył. Zrobimy wszystko - powiedziała Emilia Korolczuk. Za taką postawę 35-latce należą się słowa uznania. Fani wspierają gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie. - Jesteś najwspanialszą osoba jaką obserwuję. Twoja miłość, troska i determinacja jest godna szacunku. Tacy ludzie jak ty zasługują na wszystko. Trzymam kciuki za Zefirka i wierzę że wszystkie wysiłki i walka o tą istotę będzie wynagrodzone. Ta walka zakończy się zwycięstwem - napisała jedna z internautek. Opisywane wideo znajduje się na dole tego artykułu. Zefirkowi życzymy zdrowia, a Emilce wytrwałości. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej usuwa obornik. Komentarz: "Krowy mają grunt na wysokości szyi"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz porządkuje podwórko. "To wszystko poobcinaj! Na łyso zrób!"

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! Zobacz zdjęcia:

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?