Rolnicy. Podlasie. Gienek był na SOR. Jak się czuje teraz? [WIDEO]

2022-01-20 10:43
Rolnicy. Podlasie. Gienek był na SOR. Jak się czuje teraz? [WIDEO]
Autor: Tomasz Radzik/Paweł Dąbrowski Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz latem 2021 cierpiał z powodu bolącej nogi. Wygląda na to, że problem zdrowotny został rozwiązany.

Rolnicy. Podlasie. Gienek to najsławniejszy bohater serialu Rolnicy. Podlasie, a także jeden z najsłynniejszy ludzi w Podlaskiem. 66-letni rolnik cieszy się ogromną sympatią fanów, którzy z zapartym tchem śledzą wiadomości na jego temat. Kilka miesięcy temu rolnik miał bolesny problem z nogą. Z tego powodu trafił nawet na szpitalny oddział ratunkowy. Jak się teraz czuje rolnik?

Rolnicy. Podlasie. Eugeniusz Onopiuk latem 2021 roku trafił na szpitalny oddział ratunkowy w Bielsku Podlaskim (woj. podlaskie). Powodem była opuchnięta, zaczerwieniona i boląca noga. Według naszych informacji, na miejscu mężczyzna dostał zastrzyk i jeszcze tego samego dnia został wypuszczony do domu z zaleceniem, że musi przyjmować lekarstwa. Fani życzyli Gienkowi szybkiego powrotu do zdrowia. W jednym z odcinków serialu, który powstał w tamtym okresie, Gienek ciągle zmagał się z bólem nogi. - Ale boli Sławek jak skurw***, jak skurw*** - powiedział swojemu przyjacielowi Gienek z Plutycz. Mężczyzna zdradził też, w jaki sposób wyglądała jedna z wizyt u lekarza. - Zajechałem do szpitala to jeszcze dla pana doktorka się nie podobało. To noga brudna, to noga łajnem pachnie - żalił się 66-letni rolnik. Obecnie, jak widać na najnowszych nagraniach, nie ma śladu po "kontuzji". Gienek żwawo chodzi, pomaga synowi w licznych pracach przy 50 ha gospodarstwie, a nowe odcinki serialu powstają bez komplikacji. Sympatycznych rolników z Plutycz można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Premierowe odcinki Rolnicy. Podlasie o godz. 20:15.

Rolnicy. Podlasie. Gienek trafił na SOR. Jak się czuje teraz?

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Zero ściemy

Sonda
Czy Gienek to dobry gospodarz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE