Rolnicy. Podlasie. Gienek był na SOR. Jak się czuje teraz? [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/Paweł Dąbrowski Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz latem 2021 cierpiał z powodu bolącej nogi. Wygląda na to, że problem zdrowotny został rozwiązany.

Rolnicy. Podlasie. Gienek był na SOR. Jak się czuje teraz? [WIDEO]

2022-01-20 10:43

Rolnicy. Podlasie. Gienek to najsławniejszy bohater serialu Rolnicy. Podlasie, a także jeden z najsłynniejszy ludzi w Podlaskiem. 66-letni rolnik cieszy się ogromną sympatią fanów, którzy z zapartym tchem śledzą wiadomości na jego temat. Kilka miesięcy temu rolnik miał bolesny problem z nogą. Z tego powodu trafił nawet na szpitalny oddział ratunkowy. Jak się teraz czuje rolnik?

Rolnicy. Podlasie. Eugeniusz Onopiuk latem 2021 roku trafił na szpitalny oddział ratunkowy w Bielsku Podlaskim (woj. podlaskie). Powodem była opuchnięta, zaczerwieniona i boląca noga. Według naszych informacji, na miejscu mężczyzna dostał zastrzyk i jeszcze tego samego dnia został wypuszczony do domu z zaleceniem, że musi przyjmować lekarstwa. Fani życzyli Gienkowi szybkiego powrotu do zdrowia. W jednym z odcinków serialu, który powstał w tamtym okresie, Gienek ciągle zmagał się z bólem nogi. - Ale boli Sławek jak skurw***, jak skurw*** - powiedział swojemu przyjacielowi Gienek z Plutycz. Mężczyzna zdradził też, w jaki sposób wyglądała jedna z wizyt u lekarza. - Zajechałem do szpitala to jeszcze dla pana doktorka się nie podobało. To noga brudna, to noga łajnem pachnie - żalił się 66-letni rolnik. Obecnie, jak widać na najnowszych nagraniach, nie ma śladu po "kontuzji". Gienek żwawo chodzi, pomaga synowi w licznych pracach przy 50 ha gospodarstwie, a nowe odcinki serialu powstają bez komplikacji. Sympatycznych rolników z Plutycz można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Premierowe odcinki Rolnicy. Podlasie o godz. 20:15.

Rolnicy. Podlasie. Gienek trafił na SOR. Jak się czuje teraz?

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Zero ściemy

Sonda
Czy Gienek to dobry gospodarz?