Rolnicy. Podlasie. Gienek nie trafia w gwoździe. Afera w Plutyczach

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Gienek nie trafia w gwoździe. Afera w Plutyczach

2021-11-28 6:00

Rolnicy. Podlasie, odc. 38. W tym odcinku Gienek i Andrzej z Plutycz będą budować nowy kurnik. Pomoże im w tym Sławek oraz niezawodny majster Walek. Niestety podczas pracy dojdzie do komplikacji. 66-letni Gienek będzie miał problemy z wbijaniem gwoździ. Sławkowi puszczą nerwy.

Rolnicy. Podlasie, odc. 38: W najbliższą niedzielę emisja kolejnego odcinka popularnego serialu dokumentalnego o rolnikach z Podlasia. Sprawdzamy, o czym będzie najnowszy odcinek . W Ciemnoszyjach (pow. grajewski) Justyna będzie oddzielała słabsze byki od silniejszych, aby uchronić je od ewentualnych zranień i uszkodzeń. Jeden z młodych byczków zaklinuje się między podporą dachu, a przegrodą. Do Justyny przyjedzie też Agnieszka i Jarek z Bronowa, inni bohaterowie serialu. Małżeństwo wymieni jedną ze swoich jałówek na byczka z hodowli Justyny. Z kolei u Bogdana dzień pełen pracy. Mężczyzna będzie w maszynie rozdrabniał chrustu na trociny. Następnie razem z rodziną przygotują silos do nowych zbiorów. Bogdan będzie mył i czyścił klacz, którą zamierza wystawić na przeglądzie w Szepietowie. A co w Plutyczach? Czytajcie dalej.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek znają się od 40 lat. Kapitalne dialogi

Gienek i Andrzej za namową Jarka (brat Andrzeja) zdecydują się urządzić nowy kurnik na swoim podwórku. Pomoże im w tym Sławek zwany Jastrzębiem oraz niezawodny Walek. Praca będzie miała charakter wieloetapowy. Najpierw będzie trzeba zlikwidować resztki starego kurnika, przywieźć z lasu świeże żerdki i zmontować konstrukcję. - Widziałeś jak mańkut gwoździe wbija? - zapytał Walek Sławka. Okaże się, ze Gienek będzie miał problem z wbijaniem gwoździ, co widać na udostępnionym przez FOKUS TV filmiku (na dole artykułu). Dojdzie też do sprzeczki Gienka z Jastrzębiem. Premiera 38. odcinka Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:15 na kanale Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Boli jak skurw...". Gienek z Plutycz u lekarza. "Noga brudna, pachnie łajnem"

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz - kim jest? Cała prawda

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz