Studentki u Gienka z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mieli gości z Europy. Nagle padło to zdanie. Reakcja brunetki mówi wszystko [WIDEO]

2022-09-29 11:17

Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz odwiedziły studentki z Belgii i Francji. Kobiety oglądały budynku, karmił zwierzęta, a nawet weszły do traktora. Cudzoziemki chciały zobaczyć, "jak żyją polscy farmerzy". Wygląda na to, że wizyta była udana. A jak studentki ocenił Gienek? Tradycyjnie nie obeszło się bez klasycznego: "pierwyj sort". Zobaczcie, co zarejestrowały nasze kamery.

Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Gienka Onopiuka z Plutycz jest słynne na całą Polskę. Rolnik wspólnie ze swoim synem Andrzejem gospodaruje na 50 ha, ma kawałek lasu, konie oraz około 40 sztuk bydła. Sława Onopiuków sięga daleka poza granice Polski. Gienka i Andrzeja odwiedzają m.in. turyści ze Stanów Zjednoczonych, Chin, a nawet Afryki. I choć niektórym trudno jest zrozumieć fenomen Gienka i Andrzeja z Plutycz, to trzeba przyznać, że ich popularność bije rekordy popularności. Podczas naszej niedawnej wizyty u sławnych rolników mogliśmy zobaczyć jak wygląda produkcja nowego odcinka. Póki co ten odcinek nie był jeszcze emitowany w telewizji.

Rolnicy. Podlasie. Zagraniczne studentki oglądają gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz

Do Gienka przyjechały turystki z wymiany studenckiej. - To są studentki z Europy i chciały zobaczyć jak żyją polscy farmerzy - oznajmił przewodnik. Dziewczyny przyjechały do Polski z Belgii i Francji. Gienek z wielką chęcią oprowadził niezwykłych gości po swoim gospodarstwie. Wspierał go przy tym Sławek. Kobiety spróbowały jabłek, zobaczyły krowy, karmiły kaczki, a nawet wsiadły do traktora. W trakcie wizyty nie brakowało śmiechu. Widać było, że studentki czuły się tam dobrze.

Rolnicy. Podlasie. Gienek szuka dziewczyny dla Andrzeja

- Ja mam fajnych synów może, któraś z was by reflektowała? - przekornie zapytał Gienek. 69-latek ma dwóch synów: Andrzeja oraz Jarka. Pierwszy z nich od dawna podkreśla, że chciałby już mieć dziewczynę. Gdy towarzyszący studentom mężczyzna przetłumaczył pytanie, kobiety zareagowały śmiechem. - Uśmiechnięte no to chyba... Pierwyj sort, nie? - rzucił 69-letni rolnik, lekko trącając łokcie brunetkę. Za tydzień pokażemy drugą część materiału. Studentki będą oglądały dom Gienka i Andrzeja. Zajrzą też do nowej łazienki. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Zagraniczne studentki zwiedzają gospodarstwo Gienka z Plutycz
Sonda
Czy Andrzej z Plutycz znajdzie sobie żonę?