Rolnicy. Podlasie. Potworny hejt na Andrzeja z Plutycz. Pokazał dno, Przeszedł samego siebie

i

Autor: Paweł Dąbrowski Rolnicy. Podlasie. Andrzej i Gienek z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Potworny hejt na Andrzeja z Plutycz. "Pokazał dno", "Przeszedł samego siebie"

2022-02-21 21:39

Rolnicy. Podlasie. W ostatnim odcinku nie brakowało emocji. Po jego emisji w internecie zawrzało. Na głowę Andrzeja z Plutycz posypały się gromy. 39-letnia gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie dawno nie mierzyła się z takim hejtem. - Będę omijać wątki z tym bezczelnym Andrzejem! Patrzeć na niego nie mogę, ani słuchać, nie toleruję takiego zachowania wobec starszych! - napisała internautka. Co się stało?

Rolnicy. Podlasie. Wyemitowany w niedzielę (21 luty) odcinek serialu wzbudził potężne emocje. Na grupach zszarzających fanów serialu pojawiło się mnóstwo wpisów krytykujących Andrzeja z Plutycz. Pod jednym z wątków wyłączono nawet możliwość dodawania kolejnych komentarzy. Co tak mocno rozsierdziło fanów? Zachowanie Andrzeja w stosunku do Gienka. Rolnicy (pomagał im też Sławek) wrzucili obornik na rozrzutnik i wyjechali na pole. Pojawiły się problemy, pojazd zgubił łańcuch, a Andrzej o wszystko obwiniał ojca. Widzowie i fani serialu są zszokowani reakcją 39-letniego gospodarza. W dalszej części artykułu przeczytacie najciekawsze komentarze, które znaleźliśmy w internecie. Niestety większość z nich nie nadaje się do powtórzenia: "Andrzej to dzisiaj z tymi słowami do własnego ojca ostro przesadził WSTYD", "dziś się popisał", "Andrzej może i dobry chłopak, ale tak się nie traktuje ojca", "Andrzej pokazał dzisiaj dno", "Jak można tak się odzywać do ojca". Aktualizacja: Rolnicy. Podlasie. Ordynarny hejt na Andrzeja. Internautka do ludzi: Sami nie szanujecie, sami wyzywacie

- Andrzej przeszedł samego siebie wczoraj zamiast pomoc Sławkowi to tylko rozkazywał i krzyczał na niego. Najlepiej żeby wszyscy wszystko sami robili a on Pana udawał. Tak samo jak na Pana Gienia unosił głos przy akcji z gnojem. Ja na miejscu Pana Gienka wk#$ bym się i walnęła tymi widłami i powiedziała niech sam sobie robi to wszystko i wróciłabym do domu. Do nikogo Andrzej szacunku nie ma chyba za bardzo ta sława przez program Rolnicy Podlasie mu do głowy uderzyła. Coraz bardziej Andrzej pokazuje to jaki naprawdę jest - napisała internautka.

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz

Wśród komentarzy można znaleźć kilka, których autorzy stają w obronie Andrzeja. "Czy wy krytykujący Andrzeja jesteście tacy idealni wszystko umiejący, wątpię", "każdy żyje jak chce, jak potrafi, jeżeli komuś jest dobrze to wszystko w porządku, wszystkim nie dogodzisz". Przypominamy, że kolejny odcinek serialu za tydzień w niedzielę. Emisja na Fokus TV o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Pączki babci Heli na tłusty czwartek 2022. Internauta: Wow!

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz - kim jest? Cała prawda, zero ściemy

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?