Rolnicy. Podlasie. Stres na Ranczu Laszki. Emilia Korolczuk: Ja też się o siebie boję [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Stres na Ranczu Laszki. Emilia Korolczuk: Ja też się o siebie boję [WIDEO]

Ranczo Laszki

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk spróbuje to zrobić. "Ja też się o siebie boję" [WIDEO]

2022-08-21 7:57

Rolnicy. Podlasie, odcinek 34 (sezon IV). Praca na gospodarstwie to codzienne poświęcenie i wyzwania. Doskonale wie o tym Emilia Korolczuk z Rancza Laszki. W najnowszym odcinku serialu o rolnikach z Podlasia, 36-latka spróbuje okiełznać swojego konia. W niedzielę (21.08) zobaczymy również, co słychać u Gienka i Sławka oraz u Maćka z Kundzicz, który razem z kolegą zorganizuje drapak dla byka.

Rolnicy. Podlasie, odcinek 34 (sezon IV). W Laszkach koło Zabłudowa Emillia oraz Karol spróbują po raz pierwszy osiodłać Zefira. 2-letni koń niedawno miał poważne problemy zdrowotne, z których na szczęście wyszedł cało. - Chciałabym go troszkę okiełznać - powiedziała w reklamie odcinka 36-letnia Emilia. Kobieta zdecyduje się dosiąść Zefira. - Jest zły. Uszy do tyłu. Na razie obczaja - mówiła zaniepokojona rolniczka. Emilia siedząc na koniu przyznała, że się trochę o siebie boi (czytaj też: "Ten moment wyglądał dramatycznie". Emilia Korolczuk miała wypadek. Krew, adrenalina, rozwalony nos). Na szczęście pomimo początkowej nerwowości zwierzęcia wszystko pójdzie zgodnie z planem. Co ciekawe, Karol w tym odcinku serialu zacznie się uczyć jazdy konno. Następnie para zajmie się konstrukcją daszka dla kaczki, która niedawno zniosła jaja. Emilia i jej ukochany będą rozmawiać przed kamerą na temat wychowania swojej córeczki Laury. W tym odcinku serialu pojawi się także Gienek i Sławek oraz Maciek z Kundzicz.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz ma powody do zadowolenia. Ta reakcja rolnika mówi wszystko

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Gienek i Jastrząb udadzą się do Walka. Panowie przyniosą mu zepsuty szpikulec potrzebny do pracy na roli. Walek, który słynie z tego, że umie wszystko naprawić, z powodzeniem zajmie się szpikulcem. W Plutyczach Gienek i Jastrząb zorientują się, że muszą udać się po ropę, bowiem zaczyna brakować jej w ciągniku. Panowie piechotą udadzą się na stację benzynową. Do domu podwiezie ich jeden z widzów serialu Rolnicy. Podlasie. Gienek podaruje mu w podzięce jajka. Z kolei w Kundziczach Maciek i Ukrainiec Igor zorganizują drapak dla byka, który jako jedyny ze stada nie pasie się w lesie. - Generalnie wszystkie te zwierzęta potrzebują mieć gdzie się podrapać - powiedział Maciej Sidorowicz. Muszą również naprawić drogę w gospodarstwie Maćka. Opisywany odcinek Rolnicy. Podlasie będzie miał swoją premierę w niedzielę 21 sierpnia o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie. Zobacz zdjecia:

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?