Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz ma wyższe wykształcenie? Gienek się wygadał. Fani będą w szoku!

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz ma wyższe wykształcenie? Gienek się wygadał. Fani będą w szoku!

Andrzej studentem?

Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz ma wyższe wykształcenie? Gienek się wygadał. Fani będą w szoku!

2022-11-08 9:59

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz to gwiazda popularnego serialu o rolnikach z Podlasia. Rolnik zdobył sympatię widzów dzięki swojej skromności, szczerości i prostym podejściu do życia. Mężczyzna ma 39 lat na karku i całe życie spędził na wsi. Fani zastanawiają się, jakie wykształcenie ma jeden z najsłynniejszych rolników w Polsce.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz to rolnik z krwi i kości: ma 50 hektarów ziemi, mnóstwo zwierząt i sporo sprzętu rolniczego. - Całe życie pomagałem dla ojca z bratem i siostrą. [...] Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba - z dumą przyznaje 39-letni Onopiuk. Fani serialu Rolnicy. Podlasie chcieliby zapewne wiedzieć, jakie właściwie wykształcenie ma sympatyczny rolnik z Plutycz. Zacznijmy może od samego początku. Mężczyzna ukończył szkołę podstawową. Rolnik w jednym z odcinków zdradził, że ostatni raz był u dentysty w ósmej klasie szkoły podstawowej. Następnie Andrzej z Plutycz skończył technikum mechaniczne. Mógł kontynuować naukę i iść na studia, ale przyszły gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie wolał skoncentrować wszystkie swoje siły na rodzinnym gospodarstwie. - Przyjeżdżali na chama go na studia zabrać. Nie chciał i już - trochę przypadkowo wygadał się Gienek podczas rozmowy z inną bohaterką serialu. Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać co niedzielę na Fokus TV.

Andrzej z Plutycz. Cała prawda. Zobacz zdjęcia:

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz znajdzie sobie żonę?
Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"