Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach ODPOCZYNEK. Ludzie z miasta mogą im zazdrościć

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach ODPOCZYNEK. Ludzie z miasta mogą im zazdrościć

"Rolnicy. Podlasie": W Plutyczach relaks. Ludzie z miasta mogą im zazdrościć [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-15 9:50

W najbliższą niedzielę 15 kwietnia premiera nowego odcinka "Rolnicy. Podlasie". W szóstym odcinki odwiedzimy gospodarstwo Agnieszka i Jarka, Gienka i Andrzeja oraz Emilki. Agnieszka będzie piec z rodziną chleb, a w Plutyczach, rodzinnej miejscowości 66-letnia Gienka, rolnicy spędzą miło czas piekąc kiełbaski nad ogniskiem. Co jeszcze ciekawego wydarzy się w 6. odcinku popularnego serialu telewizji Fokus TV?

W szóstym odcinku "Rolnicy. Podlasie", Jarek i Agnieszka wraz z dziećmi odwiedzą w Wiesię i Jurka w Ciełuszkach. Wiesia pokaże córce jak upiec pyszny chleb w domowym piecu. - My z domu byliśmy nauczeni szacunku do chleba. Człowiek musi bardzo ciężko pracować, aby ten chleb mieć – powiedziała Agnieszka. Z kolei Jurek oprowadzi swojego zięcia po gospodarstwie. Pokaże swoje maszyny. Z kolei w Plutyczach relaks i przyjemności. Ludzie z miasta, którzy nie mają własnych działek mogą im tylko zazdrościć. Gienek, Andrzej, Jarek (młodszy syn Gienka) i Jastrząb (przyjaciel Gienka) spędzą miło czas przy ognisku piekąc kiełbaski. Natomiast w Laszkach koło Zabłudowa 34-letnia Emilia Korolczuk będzie świętowała narodziny małych królików. Przygarnięte przez rolniczkę kózki (było o tym w poprzednim odcinku) będą mogły wreszcie zostać zaprowadzone do koziarni. Wcześniej były w kwarantannie. W tym odcinku Emilka postanowi wypróbować również lonżownik, w który niedawno postanowiła zainwestować.

Czytaj też: Tragedia u jednego z bohaterów "Rolnicy. Podlasie". Ogromna STRATA. Pozostał żal i smutek

"Rolnicy Podlasie" to serial dokumentalny emitowany na kanale Fokus TV. Program pokazuje życie rolników mieszkających na Podlasiu. Kamery podglądają gospodarzy w ich codziennych obowiązkach. Nie brakuje wątków osobistych. Są emocje, łzy wzruszenia, ale także spora dawka regionalnego humoru rodem z Podlasia. Obecnie trwa emisja 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie".

Serial "Rolnicy. Podlasie" jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20:15. Powtórka ostatniego odcinka zaczyna się przed premierą nowego, czyli o godz. 19:15. W internecie "Rolnicy. Podlasie" można oglądać na stronie ipla.tv. Zapowiedzi i opisy odcinków, a także ciekawostki związane z bohaterami serialu znajdziesz na naszej stronie. Zobacz, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Rolnicy. Podlasie".

A oto quiz nie tylko dla mieszkańców wsi. Pytamy w nim zarówno o słowa, którymi posługują się (lub kiedyś posługiwali się) rolnicy jak i o wiedzę na temat życia na wsi. Do zdobycia jest 15 punktów. Powodzenia!