Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty kulinarne z Ewą Bałdyś-Jakuć

i

Autor: Pixabay Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty kulinarne z Ewą Bałdyś-Jakuć

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty kulinarne z Ewą Bałdyś-Jakuć

2019-04-01 13:00

Lubisz gotować, poznawać nowe smaki, uczyć się nowych technik kulinarnych? Dziś ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty kulinarne pn."Ugotuj sobie dobre święta z lasu".

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku zaprasza na bezpłatne warsztaty kulinarne pod nazwą "Ugoruj sobie dobre święta z lasu". Pod czujnym okiem profesjonalnej szefowej kuchni - Ewy Bałdyś-Jakuć, uczestnicy kursy przygotują wyśmienite potrawy z produktów pochodzących z lasu. W menu m.in. zupa borowikowa z kluskami rozmarynowymi, pierogi z kurkami i soczewicą, a na deser mus chałwowy z sosem malinowym.

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Projektant malował wcześniej murale z wizerunkiem Jana Pawła II i Lecha Wałęsy

- Podczas warsztatów opowiemy o właściwościach odżywczych i walorach smakowych, naturalnych produktów pochodzących z lasu - zapowiadają organizatorzy. - Będzie trochę o odpowiednich sposobach przyrządzania oraz właściwym przechowywaniu produktów runa leśnego.

Jest tylko 30 miejsc - Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisów dokonujemy wyłącznie drogą mailową, pod adresem: anna.jakimiuk@bialystok.lasy.gov.pl

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w warsztatach.

Aby zgłoszenie było ważne, należy w treści maila wpisać: „Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Regulaminu i akceptuję jego warunki i zasady” oraz podać imię i nazwisko uczestnika, jego numer telefonu oraz adres e-mail.

- O zakwalifikowaniu się na warsztaty lub wpisaniu na listę rezerwową, zostaną państwo powiadomieni zwrotną informacją mailową - informują organizatorzy.

Zobacz także:

Rowerzystka w centrum Białegostoku rozcięła sobie udo. Straciła przytomność

Kładka Waniewo-Śliwno. Platforma przewróciła się. Ludzie wpadli do lodowatej wody [ZDJĘCIA, WIDEO]

Krzysztof K. zatrzymany przez policję. Nalot na Szkolną w Białymstoku [ZDJĘCIA]