Tajemnicza dziewczyna Andrzeja z Plutycz. Była i mam nadzieję, że wróci. Zaskakujące wyznanie gwiazdy Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Tajemnicza dziewczyna Andrzeja z Plutycz. "Była i mam nadzieję, że wróci". Zaskakujące wyznanie gwiazdy Rolnicy. Podlasie

Tajemnicza dziewczyna Andrzeja z Plutycz. "Mam nadzieję, że wróci". Zaskakujące wyznanie gwiazdy Rolnicy. Podlasie

2021-07-07 8:27

Gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie zdecydował się na szczere i zaskakujące wyznanie przed kamerą. Andrzej z Plutycz w rozmowie z dziennikarką portalu podlasie24.pl uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. "Ta dziewczyna była. I mam nadzieję, że wróci" - powiedział enigmatycznie. To kolejny dowód na to, że przystojny 38-latek nie może narzekać na brak powodzenia u kobiet.

Andrzej Onopiuk z Plutycz udzielił ostatnio bardzo ciekawego wywiadu do lokalnego portalu podlasie24.pl. Rozmowa dotyczyła głównie nowej belarki, którą gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie otrzymał od swoich fanów. Na maszynę zrzuciło się ponad 1380 osób, a prasę oficjalnie (i hucznie) przekazała Agrounia. W rozmowie pojawił się też wątek życia prywatnego. Co konkretnie powiedział Andrzej z Plutycz? Otóż rolnik zdradził o czym jeszcze marzy. Są to kolejne maszyny rolnicze: tur, kosiarka dyskowa i pająk do siana. Potem być może Andrzej weźmie się za remont starego domu. - I musi być słynna dziewczyna do domu - powiedział tajemniczo. Dziennikarka portalu podlasie24.pl dopytała: Co z tą dziewczyną? - Z dziewczyną to zobaczymy jak sytuacja się rozwiąże, bo ta dziewczyna była. I mam nadzieję, że wróci. A jak nie wróci, to mam nadzieję, ze jakaś druga powstanie - zdradził Andrzej z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie. Ile zarabiają bohaterowie serialu? | ESKA XD - Hotplota #26

Wygląda więc na to, że otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie na to, że gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie na brak powodzenia u kobiet narzekać nie może. Przystojny 38-latek w jednym z wcześniejszych wywiadów zdradził nawet liczbę kobiet, które starają się o jego serce. Andrzej z Plutycz zaczął dbać o swoje podwórko. Powstał nowych wychodek, nowe ogrodzenie, a w domu powstał bojler z umywalką - zalążek łazienki. Wychodzi na to, że z trzech wielkich marzeń Andrzeja zostały już tylko dwa: remont domu i znalezienie miłości życia. Pierwszym była belarka.

W jednym z ostatnich odcinków serialu Rolnicy. Podlasie Andrzej z Plutycz wyznał, jaka powinna być jego wymarzona partnerka. - Idealnych oczywiście nie ma - powiedział Andrzej, a potem zażartował, że wystarczyłoby, aby po powrocie z pola było coś w domu do zjedzenia. Idealna kobieta dla Andrzeja nie powinna być za bardzo "gruba". Chce również, aby dziewczyna była młodsza od niego. Nie przeszkadzają mu też różnice w wyznaniu (Andrzej jest prawosławny). Nie miałby więc nic przeciwko, aby związać się z katoliczką.

Andrzeja z Plutycz oraz jego ojca Gienka można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie. Produkcja telewizji Fokus TV pokazuje Polakom jak wygląda prawdziwe życie na podlaskiej wsi. Możemy podglądać rolników w ich codziennych obowiązkach, nie brakuje także wątków prywatnych. Serial cieszy się ogromną popularnością. Andrzej i Gienek z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek to największe gwiazdy serialu. Można ich oglądać także na YouTube. Czytaj też: Nowy filmik Gienka i Andrzeja z Plutycz zmiażdżony przez internautów. "Szopka na kasę" [WIDEO]

Sonda
Czy Andrzejowi z Plutycz uda się w końcu znaleźć miłość swojego życia?