Nauka pływania w Białymstoku. BOSiR zaprasza. Zobacz szczegóły

i

Autor: BOSiR Nauka pływania w Białymstoku. BOSiR zaprasza. Zobacz szczegóły

Nauka pływania w Białymstoku. BOSiR zaprasza. Zobacz szczegóły

2019-04-03 16:00

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Pływalnia Kameralna otwiera nowe grupy dla dorosłych i dzieci na poziomie początkującym.

Na białostockich pływalniach trwają kursy nauki i doskonalenia pływania, które są kontynuacją zajęć rozpoczętych jesienią 2018 r. Ci, którzy będą uczestniczyli w ostatnim w tym roku szkolnym cyklu, zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nauki pływania w nowym. Te odbędą się w drugiej połowie sierpnia 2019 roku.

- Na początku każdego roku szkolnego zainteresowanie zajęciami na miejskich basenach jest zdecydowanie największe i wtedy w grupach brakuje miejsc - informuje Anna Kopeć z BOSiR-u. - W kolejnych miesiącach one się pojawiają. Dając pierwszeństwo przy zapisach na zajęcia od jesieni, doceniamy osoby, które uczą się pływać lub doskonalą tę umiejętność przez cały rok szkolny.

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Projektant malował wcześniej murale z wizerunkiem Jana Pawła II i Lecha Wałęsy

2 kwietnia ruszyła sprzedaż kursów dla nowych klientów na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej 39c.Tu zostaną uruchomione nowe kursy pływania dla osób na poziomie początkującym – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zajęcia dla tej grupy w soboty i niedziele w godz. 8:30-9:15.

Są także dwie nowe grupy dla najmłodszych: dla dzieci w wieku 8-10 lat kurs w soboty i niedziele w godz. 10:45-11:30 oraz dla dzieci w wieku 5,5-8 lat kurs w soboty i niedziele w godz. 12:30-3:15.

- Na wszystkich kursach doskonalenia pływania mamy wolne miejsca, do których warto dołączyć - kontynuuje Anna Kopeć. - Zapisy na nauki pływania przyjmowane są w kasie pływalni przy ul. Kameralnej 39c. Tu pierwsze zajęcia ostatniego cyklu w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną się 12 kwietnia.

W grupowych kursach nauk i doskonalenia pływania, organizowanych przez Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, może uczestniczyć aż 1249 osób.

Na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej 4 przygotowanych jest 292 miejsca na brodziku i 336 na dużym basenie. Na Pływalni Rodzinnej przy ul. Stromej 1a – 195 na brodziku i 210 na dużym basenie. Na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej 39c w tych zajęciach może brać udział 216 osób.

- Trzeba się liczyć z tym, że zdecydowana cześć tych miejsc będzie zajęta przez osoby kontynuujące zajęcia - dodaje Anna Kopeć - Planujemy, że zapisy na nauki pływania w roku szkolnym 2019/2020 odbędą się w drugiej połowie sierpnia 2019 roku. Uczulamy, że w tym roku będą krótkie terminy płatności od momentu dokonania rezerwacji.

Nauki pływania organizowane przez BOSiR są skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Grupy są zróżnicowane nie tylko ze względu na wiek, ale również na umiejętności pływackie. Zapisać się na zajęcia można niemal przez cały rok, jeśli tylko jest miejsce w wybranej grupie (najtrudniej przed wrześniem). Z promocji, która daje pierwszeństwo w zapisach na nowy rok szkolny nie mogą skorzystać osoby, które otrzymają zwrot kosztów z tytułu niewykorzystania zajęć w przebiegu ostatniego cyklu zajęć. Dokładne grafiki kursów znajdują się pod tym adresem.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do kas pływalni:

  • Pływalnia Sportowa nr tel. 85 652 69 87 i 85 665 28 72
  • Pływalnia Kameralna nr tel. 85 742 17 07
  • Pływalnia Rodzinna nr tel. 85 662 87 03

Zobacz także:

Królowy Most. Leśna bimbrownia zlikwidowana. Przepadło 200 litrów nielegalnego alkoholu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Złodzieje z Białegostoku poszukiwani przez policję. Rozpoznajesz kogoś? [ZDJĘCIA]

Strażak-fotograf Tomasz Sieńczuk robi niesamowite zdjęcia woj. podlaskiego. "Przedstawiam świat takim, jakim widzę go moimi zmysłami" [ZDJĘCIA]

RLDP w Białymstoku: Ryzyko utraty zdrowia i życia w Puszczy Białowieskiej wzrosło o blisko 1000 %