Wyjątkowy syrop z Rancza Laszki! Emilia Korolczuk zapewnia, że ma on prozdrowotne właściwości [WIDEO]

i

Autor: Telewizja Fokus TV Wyjątkowy syrop z Rancza Laszki! Emilia Korolczuk zapewnia, że ma on prozdrowotne właściwości [WIDEO]

Wyjątkowy syrop z Rancza Laszki! Emilia Korolczuk zapewnia, że ma on prozdrowotne właściwości [WIDEO]

2021-06-21 7:30

Okazuje się, że Emilia Korolczuk (35 l.) to nie tylko wyjątkowo zaradna pani rolnik, ale także wprawiona youtuberka. Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" opublikowała w sieci nowy filmik, na którym pokazuje jak stworzyć syrop z pędów sosny. 35-letnia Emilka zaprosiła widzów najpierw do lasu, a potem do swojej kuchni. Zobaczcie, co przygotowała z pędów sosny.

Na kanale Ranczo Laszki pojawił się w sobotę nowy filmik autorstwa Emilii Korolczuk. Rolniczka wybrała się do lasu, aby nazbierać pędów sosny na syrop. Nagranie powstało jeszcze przed porodem (kobieta urodziła pod koniec maja). - Pędy na syrop najlepsze są w takim momencie, kiedy mają jeszcze taką brązową skorupkę – powiedziała 35-letnia gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie". Kobieta zebrane pędy zaniosła na Ranczo Laszki, gdzie niczym szparagi pokroiła je w swojej kuchni. Następnie pędy trafiły do słoika, gdzie zostały przysypane grubą warstwą cukru. Potem powstała kolejna identyczna warstwa i kolejna, aż po samą nakrętkę. Przyrządzony w ten sposób syrop ma być gotowy za kilka tygodni. Emilka zapewnia, że otrzymany w ten sposób sok to świetny specyfik na przeziębienia.

Budzisko. Rolnicy. Podlasie. Pani Nina pomoże w gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz

Jak smakuje syrop z pędów sosny? Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. - Słyszałam nawet opinię, że pachnie jak domestos o zapachu leśnym – skomentowała 35-latka. Syrop należy przechowywać w chłodnym miejscu. Youtubera powiedziała, że ten specyfik zachowuje swoje korzystne wartości nawet latami. - Nie wiem, na ile jest to prawda. Ja zużywam zawsze każdą ilość przy pierwszym przeziębieniu – powiedziała na koniec swojego nagrania sołtys wsi Laszki. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk sprzedaje zwierzęta. Internauci: "Cena z kosmosu"

Emilia Korolczuk to gwiazda popularnego serialu "Rolnicy. Podlasie" emitowanego w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Widzowie w całej Polsce pokochali 35-latkę za jej skromność, poczucie humoru i ogromne serce, które pokazuje swoim zwierzętom. Kobieta jest także gwiazdą internetu. Jej kanał na YouTube ma ponad 50 subskrypcji. Ostatnio o "wejściu" na swój kanał poinformowali także Andrzej i Gienek z Plutycz. Najbliższy odcinek "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o godz. 20. Zobaczcie o czym będzie: Kobieta w gospodarstwie Gienka z Plutycz. Nerwowo u Maćka z Kundzicz. Nowy odcinek "Rolnicy. Podlasie"

Jak dobrze znasz serial "Rolnicy. Podlasie" oraz jego bohaterów? Sprawdź się w naszym teście! Czekamy także na twój komentarz na dole tego artykułu.

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"