Rolnicy. Podlasie. Nowe ogrodzenie w Plutyczach u Gienka i Andrzeja. Jastrząb: "O to Polska walczyła"

2021-05-07 11:41 Jacek Chlewicki
Kolejna inwestycja w Plutyczach. O to Polska walczyła. Gienek i Andrzej w nowym odcinku Rolnicy. Podlasie
Autor: Telewizja FOKUS TV Kolejna inwestycja w Plutyczach. "O to Polska walczyła". Gienek i Andrzej w nowym odcinku Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie, nowy odcinek w niedzielę 9 maja. W sławnych na całą Polskę Plutyczach, u popularnych rolników Gienka i Andrzeja, będzie realizowana kolejna, po budowie szamba i usunięciu starego wychodka, ważna inwestycja. "Widzisz jak ładnie? I ładnie robisz. " - chwalił Sławek, kolega Gienka. O co chodzi? Zobacz, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Rolnicy. Podlasie". Premiera o godz. 20:15 na kanale Fokus TV.

Widzowie dziewiątego odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie" zobaczą, jak Gienek i Andrzej budują nową bramę i ogrodzenie. Pomoże im w tym m.in. Jastrząb, który był świadkiem szczerego wyznania Gienka o swojej tragicznej przeszłości. - Widzisz jak ładnie? I ładnie robisz. O to Polska walczyła. Pomalutku - chwalił i jednocześnie instruował Jastrząb. W między czasie Gienek i Andrzej będą wykonywać swoje codzienne obrządki, między innymi będą wyprowadzać konie. Odcinek był oczywiście nagrywany już jakiś czas temu (zima), czyli przed wydarzeniami z 1 maja. Wówczas doszło do interwencji policjantów w sławnym gospodarstwie Gienka i Andrzeja. Funkcjonariusze zakuli Gienka w kajdanki i wsadzili do radiowozu. 66-letni Eugeniusz ma postawione zarzuty m.in. naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Grozi mu do 3 lat więzienia. Andrzej, syn Gienka, zaapelował do fanów, których niestosowne zachowanie ściąga na Gienka i Andrzeja gniew sąsiadów oraz interwencje policji.

Andrzej Onopiuk i Sławek (Jastrząb). W 9. odcinku Rolnicy. Podlasie będą razem stawiać nowe ogrodzenie w Plutyczach.
Autor: Telewizja FOKUS TV Andrzej Onopiuk i Sławek (Jastrząb). W 9. odcinku Rolnicy. Podlasie będą razem stawiać nowe ogrodzenie w Plutyczach.

Co jeszcze zobaczymy w dziewiątym odcinku serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie? Do Haciek do gospodarstwa Michała i Natalii przyjedzie nowa maszyna rolnicza: talerzówka. Michał będzie chciał od razu ją przetestować i upewnić się, że działa jak należy. Do Maćka Sidorowicza do Kundzicz, który niedawno przeżył ogromną stratę, przyjedzie sąsiad Kuba na ścinanie suszek w lesie. Zajmą się również karmieniem bydła. - To jest taka zależność, że one się mnie nie boją, ja ich się nie boję. Po prostu się szanujemy - powiedział Maciek. Później hodowca pojedzie do Kuby i pomoże mu naprawić dach.

Rolnicy Podlasie. Zwiastun odc. 8

Rolnicy. Podlasie to bardzo popularny serial dokumentalnych telewizji Fokus TV. Pokazuje on życie podlaskich rolników. Kamery podglądają ich podczas codziennych obowiązków, ukazują ich problemy i wyzwania, z którymi muszą się zmagać. Bohaterowie serialu "Rolnicy. Podlasie" to gwiazdy. Największą popularnością cieszą się Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek, która spodziewa się dziecka. Wydaje ci się, że wiesz wszystko o rolnictwie? Sprawdź się w naszym quizie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE