Majówka 2019. Gdzie zrobimy zakupy w Białymstoku? Godziny pracy supermarketów i galerii handlowych

i

Autor: Pixabay Majówka 2019. Gdzie zrobimy zakupy w Białymstoku? Godziny pracy supermarketów i galerii handlowych

Majówka 2019. Gdzie zrobimy zakupy w Białymstoku? Godziny pracy supermarketów i galerii handlowych

2019-05-02 10:59

1 i 3 maja wszystkie duże sklepy i galerie handlowe w Białymstoku będą zamknięte. Okazją do tego, aby podczas długiego weekendu zrobić zakupy będzie 2 i 4 maja. Pamiętajmy również, że w najbliższą niedzielę obowiązuje zakaz handlu.

Niektórzy tegoroczną majówkę rozpoczęli już 26 kwietnia. Wystarczyło wziąć w pracy 3 dni wolnego, aby cieszyć się dziewięciodniowym wypoczynkiem. Pozostali zaczynają świętowanie od 1 maja. Dla wszystkich przygotowaliśmy artykuł, w którym dowiecie się, jak podczas tegorocznej majówki pracują supermarkety i galerie handlowe w Białymstoku. Przy okazji ostrzegamy, pogoda w najbliższe dni będzie raczej kapryśna. Wychodząc z domu pamiętajmy, aby wziąć ze sobą parasol!

Czytaj także: Prognoza pogody na majówkę w Białymstoku i woj. podlaskim

1 i 3 maja wszystkie duże sklepy i galerie handlowe. W tych dniach zakupy zrobimy w małych osiedlowych sklepach, gdzie za kasą będzie stał właściciel lub osoba zatrudniona na podstawie umowy cywilnoprawnej oraz na stacjach benzynowych. Możemy też spróbować zrobić zakupy w sklepach sieci Żabka i Freshmarket.

Czytaj także: Streat Food Młynowa 2019. Początek nowego sezonu i wielkie otwarcie już we wtorek

Warto też pamiętać, że w najbliższą niedzielę 5 maja jest niedziela bez handlu, co oznacza, że duże sklepy i galerie handlowe znowu będą zamknięte.

1 i 3 maja wszystkie sklepy sieci PSS Społem będą zamknięte. Wyjątkiem są bary. W godzinach od 10 do 18 będą czynne Bar Topolanka, Słowiański, Hermes, Tęcza, Zodiak, Bar Centrum Astoria i Bar Podlasie na Rynku Kościuszki. Otwarte będzie również Centrum Astoria przy ul. Sienkiewicza 5. Restauracja od godz. 12 do 22, kawiarnia od 11 do 23, a pub od 16 do 24.

2 maja sklepy oraz bary sieci PSS Społem będą czynne tak jak w dni powszechnie.

Supermarkety w Białymstoku

2 maja większość sklepów sieci Biedronka, Lidl oraz Kaufland będą pracować w normalnych godzinach. Niemniej jednak część sklepów może mieć ustalone indywidualne godziny pracy, warto więc wcześniej upewnić się w konkretnym sklepie.

Zobacz wideo: Co można robić w nocy w Białymstoku?

Majówka 2019. Galerie handlowe w Białymstoku. Godziny pracy

Galerie Zielone Wzgórze

1 i 3 maja hipermarket i galeria handlowa będą nieczynne. 2 maja Galeria Zielone Wzgórze pracuje normalnie, czyli hipermarket od godz. 7 do 22, a galeria od 9 do 21.

Galeria Jurowiecka

1 i 3 maja galeria handlowa będzie nieczynna. Kino Helios będzie otwarte zgodnie z repertuarem. Club Calypso otwarty w tych dniach od 8 do godz. 20.  Natomiast 2 maja Galeria Jurowiecka pracuje normalnie

Atrium Biała

1 i 3 maja hipermarket, Media Markt i galeria handlowa będą nieczynne. Kino Helios będzie otwarte zgodnie z repertuarem. 2 maja galeria handlowa i Media Markt są otwarte od 9 do godz. 21. Hipermarket będzie czynny od 8 do godz. 22.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna i Hetmańska

Oba centra handlowe nie pracują 1 i 3 maja. Będą czynne 2 maja w normalnych godzinach, czyli 9 - 21 (galeria) i 7 - 22 (hipermarket Auchan).

Outlet Center Białystok

1 i 3 maja centrum będzie nieczynne, a 2 maja będzie czynne tak jak w dni powszednie.

Jeżeli nie zdążycie zrobić zakupów, zawsze możecie zjeść na mieście. Większość lokalów gastronomicznych w naszym mieście powinno być otwartych przez całą majówkę, jednak przed wyjściem na pizzę czy do cukierni warto upewnić się, czy dana restauracja lub kawiarnia rzeczywiście jest otwarta oraz w jakich godzinach.

Polecamy także:

Kolizja w centrum Białegostoku. Osobówka na dachu [ZDJĘCIA]

Białostoczanin przeżył poważny wypadek samochodowy. Teraz gra w przejściu podziemnym [WIDEO]

Miss Polski UK & Ireland 2019. Białostoczanka Paulina Żak wśród finalistek konkursu [ZDJĘCIA]

Mieszkasz w Białymstoku? Zobacz:

Najciekawsze nazwy ulic w Białymstoku: "Michałowe Pole", "Rybny Rynek", "Rumcajsa" i nie tylko [ZDJĘCIA]

Plac NZS w Białymstoku bez zmian, ale z "zielonymi" przystankami autobusowymi [ZDJĘCIA]

Pomnik młodego Ludwika Zamenhofa stanął przy Rynku Kościuszki w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Sad edukacyjny w Parku Antoniuk już gotowy. Posadzono tam m.in. drzewa owocowe i krzewy [ZDJĘCIA]