Robert Biedroń w Białymstoku

i

Autor: Ewelina Worobiej Robert Biedroń w Białymstoku

Robert Biedroń przyjechał do Białegostoku. Był też w Puszczy Białowieskiej [AUDIO]

2019-04-18 14:12

Lider partii Wiosna przedstawił plan ochrony Puszczy Białowieskiej. Mówił także o zmianie modelu funkcjonowania Lasów Państwowych. W Białymstoku zaprezentował kandydatów Partii Wiosna do Parlamentu Europejskiego.  

Lider Wiosny Robert Biedroń odwiedził w środę województwo podlaskie. W Puszczy Białowieskiej spotkał się z Adamem Wajrakiem - działaczem na rzecz ochrony przyrody i dziennikarzem. 

Czyta także: Luksusowe maserati rozbite na S8. Auto było na białostockich numerach tablicach rejestracyjnych [ZDJĘCIA]

Biedroń chce, aby całą Puszczę Białowieską objąć parkiem narodowym. Lider Wiosny chce także zmian w modelu funkcjonowania Lasów Państwowych oraz powołania rzecznika praw zwierząt:

Później Biedroń przyjechał do Białegostoku. Na konferencji prasowej polityk przedstawił także Kandydatów  do Europarlamentu z partii Wiosna w okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim. 

Jedynką na liście jest Monika Falej z Olsztyna. Na drugim miejscu znalazł się Sławomir Gromadzki z okolic Kolna, na czwartym Paweł Krutul z Białegostoku. Na miejscu ósmym jest Tomasz Lewczuk z Bielska Podlaskiego, miejsce dziewiąte należy do Elżbiety Murawko z Suwałk:

Polecamy także:

Mural Zenka Martyniuka wreszcie gotowy i oficjalnie odsłonięty. Król disco polo: "Jestem bardzo szczęśliwy" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Białystok. Policjant przeprowadził staruszkę przez ruchliwą ulicę Sienkiewicza [WIDEO]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]