Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz usłyszał wiele gorzkich słów. Rodzina nie miała litości. Wszystko się nagrało

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz usłyszał wiele gorzkich słów. Rodzina nie miała litości. Wszystko się nagrało

Gdzie jest ta dziewczyna?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz usłyszał wiele gorzkich słów. Rodzina nie miała litości. Wszystko się nagrało

2022-09-26 10:06

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz od dawna szuka kobiety, z którą mógłby się ożenić i założyć rodzinę. 39-latek liczy, że w znalezienie odpowiedniej dziewczyny pomoże łazienka, która pojawiła się w jego domu. Niestety w ostatnim odcinku serialu Andrzej z Plutycz usłyszał wiele gorzkich słów, które mogły podkopać morale skromnego rolnika z Plutycz. "W takich latach to już za późno szukać panienki" - powiedziała staruszka.

Rolnicy. Podlasie. Temat dziewczyny dla Andrzeja z Plutycz ciągnie się w serialu od czterech sezonów. Nie jest żadną tajemnicą, że 39-letni Onopiuk marzy o znalezieniu dla siebie odpowiedniej kobiety, która w przyszłości mogłaby zostać jego żoną. W niedzielnym odcinku ten wątek po raz kolejny został poruszony. I to z taką mocą jak nigdy wcześniej. Andrzej wraz ze swoim tatą oraz kolegą Sławkiem zawieźli taczką zboża dla rodziny. Panowie odwiedzili ojca chrzestnego Gienka, przez Andrzeja nazywanego "dziadkiem". Starszy mężczyzna bez cienia krępacji rzucił, że telewizja powinna przywieźć Andrzejowi kobietę. Niewinny komentarz zapoczątkował serię zdań, których słuchanie musiało Andrzejowi sprawić lekką przykrość. - Łazienki robisz, a dziewczyny nie masz. Szukasz? Jak tak będziesz szukał to do śmierci nie znajdziesz - skwitował starszy mężczyzna. - W takich latach to już za późno szukać panienki - dodała siedząca obok staruszka. Andrzej wyjaśnił, że kiedy powstanie łazienki, to łatwiej mu będzie znaleźć miłość. Niestety argument nie przekonał rodziny.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz do studentek: "Mam fajnych synów". Zaskakująca próba swatania [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szuka dziewczyny. Rodzina nie pozostawiła na nim suchej nitki

- Najpierw zęby trzeba wstawić. [...] Panienka przyjechała, zobaczyła, że zębów nie ma i pojechała - złośliwie podsumowała staruszka. W poprzednim sezonie Rolnicy. Podlasie Andrzej odwiedził stomatologa w towarzystwie kamer. 39-latek zdradził wówczas, że ostatni raz był u dentysty w ósmej klasie szkoły podstawowej. Zęby miały być wtedy robione dla... "jednej osoby, tylko nie wiem jak to wyjdzie".

Andrzej ratował się zmieniając temat. - Dobra dziadek, my musimy iść zobaczyć jak ta łazienka - odparł rolnik. Odcinek był nagrywany przed oddaniem łazienki do użytku. Zobaczcie jak wygląda: Andrzej z Plutycz pokazał nową łazienkę. Luksus bije po oczach. "Jak u prezydenta". Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać co niedzielę o godz. 20:15 na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Półnagi Andrzej z Plutycz pręży się przed ponętną blondynką. 39-latek wygląda jak młody bóg

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz znajdzie sobie żonę?