Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zadowolony. Dzisiaj radosny jestem. Co się stało?

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zadowolony. "Dzisiaj radosny jestem". Co się stało?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz jest zadowolony. "Dzisiaj radosny jestem". Co się stało?

2022-05-21 23:00

Rolnicy. Podlasie. Bohaterami najnowszego odcinka o rolnikach z woj. podlaskiego będą Gienek i Andrzej z Plutycz, Agnieszka i Jarek z Bronowa, Maciek z Kundzicz oraz Olek i Michał z Haciek. Andrzej Onopiuk ma dobry humor. Co ciekawego wydarzyło się w życiu słynnego rolnika z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. Co nowego u rolników z Podlasia? Gienek i Sławek będą chcieli przejechać się motocyklu Walka, ale pojawią się trudności z odpaleniem silnika. Walenty wyjaśni im, jaka jest tego przyczyna. Tymczasem Andrzej rozpoczyna siew zboża. - Dzisiaj radosny jestem, bo zaczynam wreszcie sianie zboża - powiedział przed kamerą uśmiechnięty 39-latek. Gienek, Andrzej, Sławek i Walek będą ładować do worków materiał siewny, a worki na furmankę. Pojawią się rozmowy o czasach młodości. Ciekawie zapowiada się też wątek z Bronowa. Niuniek, ogier Jarka i Agnieszki, dokonał w stajni poważnych szkód. Rolnik wraz z żoną i Jurkiem musi wybetonować ścianę, aby zniwelować problem. Odwiedzi ich inny bohater serialu: Maciek z Kundzicz, który pomoże w naprawie. Natomiast w Haćkach Olek i Michał pokażą, jak wygląda kontrola mleka podczas odbioru. Widzowie dowiedzą się, od czego zależne są ceny skupu tego towaru. Następnie weterynarz udzieli rad na temat inseminacji i zdrowia krów. Natalia i Michał, inspirując się przepisem babci, upieką pyszne ciasteczka. Emisja opisywanego odcinka serialu Rolnicy. Podlasie w niedzielę (22 maja) o godz. 20 na Fokus TV. Zwiastun najbliższego odcinka znajduje się poniżej.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk jest o 3 lata młodsza od Andrzeja z Plutycz. Ile lat ma gospodyni z Rancza Laszki?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej w szoku. "Oho! Nigdy w życiu!"

Rolnicy. Podlasie. Porządki w Plutyczach. Andrzej: "To wszystko poobcinaj! Na łyso zrób!". ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach koło Bielska Podlaskiego zawsze jest dużo pracy. Słynne gospodarstwo Gienka i Andrzeja to sporo ziemi, budynki gospodarcze i podwórko, o które trzeba dbać. Zobaczcie, jak Andrzej wraz z Gienkiem i Jarkiem porządkują obejście.

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?