Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz powiedział jak naprawdę jest. Aż trudno w to uwierzyć! W całej okolicy nie ma...

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz powiedział jak naprawdę jest. Aż trudno w to uwierzyć! "W całej okolicy nie ma..."

Co z tą dziewczyną?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie ma lekko. Powiedział jak jest! Aż trudno w to uwierzyć. "W całej okolicy nie ma..."

2022-10-31 12:49

Rolnicy. Podlasie. Temat dziewczyny dla Andrzeja z Plutycz wraca jak bumerang. W ostatnim odcinku serialu 39-latek wpadł na niecodzienny pomysł. Rolnik z Podlasia wspólnie z Gienkiem i Sławkiem zbudowali "babę". Okazuje się, że Andrzej wiąże z nią spore nadzieje, jeśli chodzi o szansę znalezienia dla siebie dziewczyny. "Troszkę wierzę w to, że ta moja baba z bel przyciągnie kobiety" - zdradził mężczyzna.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk znowu to zrobił. W ostatnim odcinku serialu o rolnikach z Podlasia po raz kolejny opowiedział o tym, jak powinna wyglądać jego idealna dziewczyna. - No to wiadomo. Musi być wyższa troszkę ode mnie i nie chuda i nie gruba - z uśmiechem zdradził rolnik. Powodem, dla którego Andrzej z Plutycz znowu poruszył temat kobiety idealnej była akcja ustawiania na podwórku wielkiej "baby" wykonanej z bel siana. Było przy tym trochę pracy, ale wspólny wysiłek opłacił się. Ostateczny efekt jest imponujący. Baba ma sukienkę i ręce. Andrzej liczy, że "baba" stanie się atrakcją i zachęci turystów do robienia sobie z nią zdjęć. - Troszkę wierzę w to, że ta moja baba z bel przyciągnie kobiety, no bo jak przyjeżdżają turystyki no to wiadomo, że zdjęcie będą chciały. I może tak napatrzą się na tą babę i któraś zostanie - rozmarzył się Andrzej.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej szczerze o życiu w Plutyczach: "Nie ma młodych ludzi"

Mężczyzna nie ma co liczyć na znalezienie sobie miłości w rodzinnej wsi. Okazuje się, że 39-letni mężczyzna żyje w Plutyczach bez towarzystwa młodych ludzi. - W naszej wsi same 80-letnie babki i dziadki zostały. W całej okolicy nie ma młodych ludzi - podsumował rolnik.

Serial Rolnicy. Podlasie hitem telewizji Fokus TV

Serial Rolnicy. Podlasie to hit kanału Fokus TV. Z raportu opublikowane przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że jesienne odcinki programu Rolnicy. Podlasie ogląda średnio 879 tys. widzów. Serial pokazuje codzienność podlaskich rolników, ich obowiązki, pracę oraz wątki z życia prywatnego. Największymi gwiazdami produkcji są Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek. Serial jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.15.

Rolnicy. Podlasie. Zagraniczne studentki zwiedzają gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz. Zobacz zdjęcia:

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"
Sonda
Czy Andrzej z Plutycz znajdzie sobie żonę?