Rolnicy. Podlasie. Partner Emilii Korolczuk odebrał poród w gospodarstwie. To dla niego żaden problem [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz "Rolnicy. Podlasie". Partner Emilii Korolczuk odebrał poród w gospodarstwie. "To dla niego żaden problem" [ZDJĘCIA, WIDEO]

"Rolnicy. Podlasie". Partner Emilii Korolczuk odebrał poród w gospodarstwie. "To dla niego żaden problem" [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-03-04 13:03

Emilia Koroczuk (34 l.) urodzi córeczkę Laurę! Ojcem dziecka jest 35-letni Karol, z którym gwiazda "Rolnicy. Podlasie" zna się od dziecka. Mężczyzna to prawdziwy skarb! Karol sumiennie wyręcza Emilię w codziennych obowiązkach. 35-latek, który na swoim koncie ma pracę na budowlance, świetnie radzi sobie w gospodarstwie. Odbiera nawet porody! "Naprawdę jestem w szoku, że tak się zaaklimatyzował" - zachwala swojego partnera bohaterka serialu "Rolnicy. Podlasie", którego 3. sezon pojawi zadebiutuje w Fokus TV 14 marca.

Emilia Korolczuk ze wsi Laszki koło Zabłudowa (woj. podlaskie) jest w stanie błogosławionym. Najpopularniejsza rolniczka w Polsce, której codzienną ciężką pracę w gospodarstwie mogliśmy przez dwa sezony podziwiać w serialu "Rolnicy. Podlasie", urodzi córeczkę Laurę. Partnerem Emilii jest 35-letni Karol. Para mieszka ze sobą od czerwca 2020 roku. Mężczyzna woli pozostać anonimowy, aby uniknąć szumu wokół siebie. Emilia Korolczuk (34 l.)  zdradziła nam, że nie planują ślubu. Co jest dosyć niespotykane na wsi, chcą zostać w wolnym związku. To z kolei nie bardzo podoba się babci pani Emilii. – Wolałabym, aby był ślub i wesele, ale najważniejsze, żeby Emilka była szczęśliwa – zapewnia 82-letnia pani Helena.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Emilia Korolczuk jest w 5. miesiącu ciąży. Termin porodu zaplanowany jest na 3 czerwca.  Mężczyzna bardzo wspiera swoją ciężarną ukochaną i przejął większość obowiązków w gospodarstwie. - Karol świetnie sobie radzi w gospodarstwie, naprawdę jestem w szoku, że tak się zaaklimatyzował - zachwala swojego partnera Emilia.

Rolniczka twierdzi, że nawet odebranie porodu krowy czy kozy nie jest dla niego żadnym problemem. - Bardzo dba o zwierzaki - dodaje.

Czytaj też: Przejmujący apel Emilii Korolczuk. Fani są bezczelni! Gwiazda "Rolnicy. Podlasie" ma tego dość!

Poznała się z Karolem wiele lat temu. – Znamy się od dziecka, chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę – opowiedziała nam bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie”. - Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi. 

Czytaj też: "Rolnicy. Podlasie". Ciężki sprzęt u Gienka i Andrzeja z Plutycz. "Działo się" [FOTO]

"Rolnicy. Podlasie" to hitowy program telewizji Fokus TV. Bohaterami serialu są rolnicy z Podlasia. Dzięki niemu Polacy mogą przekonać się na własne oczy jak wygląda prawdziwe życie na wsi: wprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Aktualnie trwają prace przy produkcji 3 sezonu. Jego premiera zaplanowana jest na niedzielę 14 marca. Wiemy, co wydarzy się w premierowym odcinku: ZOBACZ TU.