Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) kocha zwierzęta.

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) kocha zwierzęta.

Rolnicy. Podlasie. Gorzki komentarz o Emilce Korolczuk. Jest reakcja [WIDEO]

2021-12-20 12:23

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) to kobieta sukcesu. Jest gwiazdą serialu Rolnicy. Podlasie, jej Ranczo Laszki jest słynne na całą Polskę. Ma kochającego partnera Karola i śliczną córeczkę Laurę. Emilia Korolczuk to także zawodowa youtuberka. W internecie pojawił się właśnie nowy filmik, pod którym można znaleźć wyjątkowo niesprawiedliwy komentarz jednej z fanek.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zdobyła serca fanów pokazując swoją miłość do zwierząt. Na słynnym Ranczu Laszki ma ich całe mnóstwo m.in. kury, pawie, psy, króliki, kozy oraz konie. Emilia Korolczuk to nie tylko bohaterka popularnego serialu o podlaskich rolnikach, ale także zaprawiona youtuberka. Jej kanał na YouTube ma 58 tys. subskrybentów (dla porównania Gienek i Andrzej na YouTube to 56,7 subskrybentów). Sympatyczna pani sołtys wsi Laszki regularnie publikuje relacje wideo ze swojego życia. W piątek pojawił się filmik zatytułowany "Czy to królik czy to baran?". Kobieta w pierwszej części trwającego 20 minut filmiku starannie wybiera nowe króliki do swojego gospodarstwa, a w drugiej części chwali się perliczkami, które dostała od kogoś pocztą. Fani są jak zwykle zachwyceni. - Cudne te wasze zwierzaczki. Na pewno w dobre ręce trafiły. Pani Emilka złota kobieta" - napisała jedna z internautek. Niestety wśród ponad 100 komentarzy znalazł się jeden, który uderza bezpośrednio w rodzinę Emilii Korolczuk. Szczegóły w kolejnym akapicie.

Making od Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty
Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Link: Emilia Korolczuk i jej mama Jolanta.

Pani tam poświęca się jakimś zwierzakom, a co z dzieckiem? Rany... Biedna babcia wychowuje! Brak odpowiedzialności kariera i zwierzęta - napisała internautka o imieniu Katarzyna. Na ten komentarz odpowiedziała Emilia: Nie "jakimś", tylko albo swoim albo potrzebującym, z tego żyję, to kocham, to jest moja praca, a jak dbasz tak masz. Babcia chętnie i z miłością opiekuje się Laurą kiedy my pracujemy przy zwierzakach. 35-latkę wsparła także inna osoba zamieszczając taki oto komentarz: "nie ma co zwracać uwagi na takie komentarze, odezwała się "Madka Polka" najlepiej urodzić dziecko i zamknąć się w domu. Czekać na zasiłki od Państwa, lepiej jak rodzina pomaga niż oddać do żłobka dzieciaczka". Czytaj też: Emilia Korolczuk zrobiła sobie zdjęcie w przymierzalni. Fala komentarzy

Emilię Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie. Premierowe odcinki są emitowane w każdą niedzielę o godz. 20:15 na Fokus TV.  Zobacz: Emilia Korolczuk wygadała się! "Koza kosztowała ponad 7 tys. zł". O co chodzi?

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?