Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wstawiła ogłoszenie. Jest komentarz Maćka

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wstawiła ogłoszenie. Jest komentarz Maćka

"Rolnicy. Podlasie". Emilia Korolczuk szuka nowego domu! Oto treść ogłoszenia

2022-01-26 21:43

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek szuka nowego domu dla koziołka. Małpek, bo tak nazywa się zwierzak, jest wykastrowany i zarejestrowany. "Pojedzie tylko do gospodarstwa z nadanym numerem siedziby stada. Odbiór z Rancza Laszki" - poinformowała gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie".

Rolnicy. Podlasie. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Emilia Korolczuk sprzedaje piękne króliki, a teraz 35-latka zamieściła nowe ogłoszenie, w którym informuje o kolejnym zwierzaku do oddania. Małpek był wcześniej w innym domu, spędził tam pół roku, niestety zwierzak zaczął sprawiać problemy. - Koziołek pomimo, że kilka miesięcy temu został wykastrowany to "pokazuje rogi". Mieszka z kózką i owcami kameruńskimi, które okrutnie terroryzuje... - informuje Emilia Korolczuk i dodaje: - Do ludzi jest jak najbardziej pokojowo nastwiony. Kobieta podkreśla, że właściciele chcą dla Małpka jak najlepiej, ale gdyby zdecydowali się na zatrzymanie go, to musiałby stać uczepiony lub ograniczony małą zagrodą. - Szukamy zatem najlepszego domku dla tego kawalera, przypominam ten rezolutny chłopak jest wykastrowany i zarejestrowany, pojedzie tylko do gospodarstwa z nadanym numerem siedziby stada. Odbiór z Rancza Laszki - napisała na swoim fanpage'u Emilia Korolczuk. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie z młodości. Komentarz: "Nic się pani nie zmieniła"

Niespodziewanie pod ogłoszeniem pojawił się komentarz innego bohatera serialu: Maćka z Kundzicz. - Ciekawe czy poradziłby sobie z moim Terrorem jak taki chojrak z niego - napisał hodowca bydła rasy Highland Cattle. Wyjaśniamy, że Terror to osiołek, który żyje w gospodarstwie Maćka. Emilię i Maćka można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie emitowanym w każdą niedzielę na Fokus TV. Zdjęcia koziołka możecie zobaczyć poniżej. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i dom za milion złotych? Rolnik szczery do bólu

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?
Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?