Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcia. Fani zachwyceni. Widzisz Emilka jak cię kochają

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcia. Fani zachwyceni. "Widzisz Emilka jak cię kochają"

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała piękne rysunki. "Widzisz Emilka, jak cię kochają"

2021-09-06 15:57

Emilia Korolczuk z serialu Rolnicy. Podlasie udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia rysunków, które otrzymała od swojej fanki. Fani 35-letniej gwiazdy ze wsi Laszki chwalą talent artystyczny małej autorki i jednocześnie piszą: "ciekawe ile dzieci mówi, że chciałoby być takie jak Emilka". "No widzisz Emilka jak cię kochają" - podsumował jeden z internautów.

Emilia Korolczuk to największa obok Gienka i Andrzeja z Plutycz, gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. 35-letnia sołtys wsi Laszki koło Zabłudowa cieszy się nie tylko ogromną popularnością, ale również wielką sympatią widzów. Fani odwiedzają jej sławne Ranczo Laszki, w ciepłych słowach komentują jej posty i filmy na YouTube, a także zasypują listami. Emilia Korolczuk pochwaliła się niedawno w internecie rysunkami, które dostała od swojej małej fanki - Zuzi. "Takie piękne prace dostaję od fanów. Najbardziej zadziwia mnie czasem dbałość o szczegóły" - napisała Emilka. Na rysunkach podpisanych: Dla Emilki od Zuzi możemy zobaczyć zwierzęta z rancza. Jest Kaja, Pyrka, Lola, Frytka. Na jednym z obrazków widać nawet Emilkę. W niebieskiej kurtce i czarnych spodniach. - Tutaj to pani Agnieszka weterynarz (pojawia się w serialu - przyp. red.) raczej jest namalowana - skomentowała jedna z internautek. Sprawę postanowiła wyjaśnić sama zainteresowana: "No jak Agnieszka? Przecież to mój pieprzyk i moja kitka na czubku głowy". 

Zobacz także: Rolnicy. Podlasie. "Cena dowalone konkret". Andrzej z Plutycz reklamuje kubki i magnesy

W komentarzach same pozytywny i słowa pochwały dla młodej malarki. "Rysunki śliczne brawo dla dziewczynki, i rodzicom tak zdolnej córki", "To bardzo miłe dostać takie rysunki", "Pozostaje przeznaczyć jeden pokój na galerię od fanów", "No widzisz Emilka jak cię kochają ja żebym tak pięknie umiał malować to też bym coś namalował". Serial Rolnicy. Podlasie, w którym występuje Emilia Korolczuk, można oglądać w niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Od kilku tygodni jednak Emilki nie ma w serialu. Fani zastanawiają się i pytają dlaczego. Wyjaśniamy: Rolnicy. Podlasie. W nowych odcinkach nie ma Emilii Korolczuk. Co się stało?

Zobacz także: Rolnicy. Podlasie. Sławek: zawsze na Anglików myśmy się nacinali

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?