Jastrząb zdradzi, jak to było z Gienkiem z Plutycz! Na to fani serialu Rolnicy. Podlasie czekali od dawna!

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Jastrząb (z lewej) opowie, jak to było z Gienkiem z Plutycz! Na to fani serialu Rolnicy. Podlasie czekali od dawna!

Fani serialu Rolnicy. Podlasie czekali na to od dawna! Sławek mówi jak to było z Gienkiem z Plutycz!

2021-06-30 13:17

Sławek to jeden z najbarwniejszych bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie". Starszy mężczyzna słynie z ciętego języka i zabawnych powiedzonek. Od czasu do czasu pomaga swojemu koledze Gienkowi z Plutycz i jego synowi Andrzejowi w pracach w gospodarstwie. W 17. odcinku Rolnicy. Podlasie dowiemy się jak, gdzie i kiedy Gienek poznał Sławka. "Rolnicy. Podlasie" odcinek 17 w najbliższą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

W niedzielę 4 lipca nowy odcinek serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. Wrócą znani i lubiani bohaterowie. Emilia Korolczuk (35 l.) wraz ze swoją babcią Heleną przyjadą do wsi Jabłoń Kościelna, gdzie młoda kobieta spędziła swoje dzieciństwo. Emilka przywiezie swojej mamie koguta i sadzonki cebuli. Wrócą wspomnienia. Widzowie zobaczą zdjęcia Emilki z dawnych lat. Podczas sadzenia cebuli niesforne kury wykorzystają sytuację i rozbiegną się po podwórku. Kobiety oraz brat Emilki będą zaganiać kury z powrotem do kurnika. Odwiedzimy też Laszki koło Zabłudowa, gdzie Emilka jest sołtysem. 17. odcinek serialu Rolnicy. Podlasie był nagrywany zanim Emilka urodziła córkę. Ciężarna 35-latka będzie narzekać, że ciąża przeszkadza jej normalnie pracować i nie pozwala robić tego, co zawsze robiła. Z trudem uda jej się zamknąć cielaka w przyczepce i tym samym przygotować zwierzę do transportu. Emilia Korolczuk szczerze o swoim porodzie. Gwiazda Rolnicy. Podlasie zdradziła ważny szczegół. Fani są pod wrażeniem

Rolnicy. Podlasie. Zobacz jak wygląda gospodarstwo Maćka z Kundzicz

Z kolei w Bronowie Jarek i Agnieszka będą kolczykować cielaka. Agnieszka wyjaśni widzom serialu Rolnicy. Podlasie kiedy i po co należy kolczykować cielęta. Potem małżeństwo przygotuje nawóz pod siew kukurydzy. Przyjedzie Rafał z nowoczesnym siewnikiem. Kobieta zdobędzie się na szczere wyznanie przed kamerą. Powie, że "jest szczęśliwa, bo ma zdrowe dzieci, kocha to, co robi i ma dobrą rodzinę".

Rolnicy. Podlasie odcinek 17. Sławek opowie jak poznał Gienka. Emilka będzie wspominać dzieciństwo. W Bronowie dużo pracy

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie odcinek 17. Premiera 4.07.21 Link: Rolnicy. Podlasie odcinek 17 - zdjęcia

- Mamy tak około 30 sztuk bydła. Siejemy kukurydzę na 2,5 hektarach - powiedziała Agnieszka. - Kto nawozi, ten zwozi - dodał jej mąż Jarek.

Ciekawie będzie też u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Eugeniusz wraz ze swoim kolegą Sławkiem vel Jastrząb będą nosić ciuki do stodoły, a następnie udadzą się do piwniczki pod lasem, aby przywieźć worek kartofli. Będzie moment na wspominki. Jastrząb opowie o tym jak poznał się z Gienkiem. Na pewno będzie to ciekawa historia! To nie pierwszy raz, kiedy Jastrząb i Gienek będą ze sobą szczerze rozmawiać przed kamerami. Czytaj więcej tutaj: Gienek stracił dziecko. Jego ojciec zmarł w szpitalu. Szczera rozmowa z przyjacielem

Przy okazji przypominamy, że wczoraj u Gienka i Andrzeja z Plutycz pojawiła się dawno wyczekiwana belarka. Maszynę zasponsorowani fani, a sprzęt dostarczyła Agrounia.

Czytaj też: Kim jest Maciek z Kundzicz? Cała prawda o twardzielu z Rolnicy. Podlasie! Wiek, wykształcenie, gospodarstwo