Rolnicy. Podlasie. Fala hejtu na Andrzeja. Internautka do ludzi: Sami nie szanujecie, sami wyzywacie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Na zdjęciu Gienek i Andrzej.

Rolnicy. Podlasie. Fala krytyki na Andrzeja. Internautka do ludzi: "Sami nie szanujecie, sami wyzywacie"

2022-02-22 14:03

Rolnicy. Podlasie. Burza, która rozpętała się nad głową Andrzeja z Plutycz (39 l.), rozpala emocje fanów serialu. W ostatnim odcinku serialu rolnik zdenerwował się na swojego ojca. Fani piętnują Andrzeja za jego zachowanie, a sami dają popis wulgarności i chamstwa. W tej sprawie coraz więcej pojawia się głosów rozsądku: "Konstruktywna krytyka to jedno, a lżenie to już co innego".

Rolnicy. Podlasie. Nie milknie burza na temat Andrzeja z Plutycz i jego zachowania w stosunku do swojego ojca - Gienka. W wyemitowanym w niedzielę odcinku serialu doszło do awarii sprzętu. 39-letniego rolnika poniosły trochę nerwy, co uwieczniła kamera. W internecie rozpoczął się festiwal okrutnego, podłego i ordynarnego hejtu wymierzonego w skromnego rolnika. "Pokazał dno", "Przeszedł samego siebie", "Wstyd" - to tylko trzy z setki komentarzy, które można znaleźć w internecie. Pisaliśmy o tym tutaj: Potworny hejt na Andrzeja z Plutycz. Fani programu krytykując zachowanie uczestnika programu sami popisują się wulgarnością i zwykłym chamstwem. Na szczęście coraz więcej pojawia się głosów rozsądku. Na jednej z grup miłośników serialu Rolnicy. Podlasie pojawił się bardzo mądry wpis, który warto przytoczyć w całości.

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz

Nie rozumiem niektórych z Was... Bardzo łatwo przychodzi kamienować uczestnika programu. Piszecie oburzeni, ze trzeba szanować, a sami nie szanujecie, że nie wolno wyzywać, a sami wyzywacie. Oglądacie wycinek z życia tych ludzi, a uważacie, ze wiecie o nich wszystko. A może Andrzej powiela coś, czego sam doświadczył za dzieciaka - nie przyszło Wam to do głowy? I żeby było jasne - NIE BRONIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA, bo również uważam je za karygodne, ale nie jestem w stanie zrozumieć "świętego oburzenia" ludzi, którzy moralizując, jednocześnie sami łamią wszelkie normy kultury i dobrego wychowania. Dulszczyzną jedzie na kilometr - napisała pani Joanna.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz Link: Andrzej z Plutycz. Zobacz zdjęcia!

Wtórują jej inni fani. "Super napisane", "Idealnie ujęte. Przecież to jakaś masakra", "Popieram. Konstruktywna krytyka to jedno, a lżenie to już co innego". - Sama nosiłam się z zamiarem napisania podobnego wątku, ale ta lawina obrzucająca Andrzeja błotem gotowa mnie zlinczować, więc odpuściłam - napisała pewna kobieta. Do dyskusji pod rzeczonym wpisem dołączył nawet inny bohater serialu, ceniony za pracowitość i miłość do zwierząt Maciej Sidorowicz z Kundzicz.

- Ci co piszą te najobrzydliwsze komentarze chyba mają wrzody żołądka albo sami w dzieciństwie przechodzili dramaty i teraz szukają ulgi w deptaniu innych. Nikt tu nie popiera zachowania Andrzeja wobec ojca, ale wylewając tu na niego pomyje nic nie zmienicie w jego życiu. Powiększają Wam się tylko te Wasze wrzody i nic więcej - napisał Maciek z Kundzicz.

Andrzej i Gienek to obok Emilii Korolczuk najpopularniejsi bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie. Występują w serialu od pierwszego sezonu z miejsca zdobywając sympatię swoją skromnością, szczerością i brakiem udawania. - Całe życie pomagałem dla ojca z bratem i siostrą. [...] Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba - powiedział w pierwszym odcinku Andrzej. Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Pączki babci Heli na tłusty czwartek 2022. Internauta: Wow!

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy fani przesadzają w krytyce zachowania Andrzeja z Plutycz?