Rolnicy. Podlasie. Ważna deklaracja Andrzeja! Chodzi o gospodarstwo w Plutyczach

2021-05-10 22:51 Jacek Chlewicki
Rolnicy. Podlasie. Andrzej zdradził ważny szczegół. Chodzi o gospodarstwo w Plutyczach
Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej (z prawej) zdradził kto przejmie po nim gospodarstwo w Plutyczach

Andrzej Onopiuk to jeden z najpopularniejszych rolników w Polsce. Sławę przyniósł mu udział w serialu dokumentalnym "Rolnicy. Podlasie". Na co dzień 38-letni Andrzej zajmuje się gospodarstwem w Plutyczach. Jego ojciec Gienek od dawna chce, aby 38-latek w końcu znalazł miłość i ożenił się. Niestety lata lecą, a Andrzej nadal jest sam. Mężczyzna zdradził niedawno, kto w przyszłości być może przejmie po nim gospodarkę w Plutyczach.

Gienek Onopiuk ma trójkę dzieci: Andrzeja (38 l.), Jarka (28 l.) i córkę, która ma już swoją rodzinę i dzieci. Z tego co możemy wywnioskować oglądając serial "Rolnicy. Podlasie", to codziennymi obowiązkami w Plutyczach na stałe zajmuje się Gienek wraz z najstarszym synem. Jak kiedyś napisała "Gazeta Współczesna" Gienek i Andrzej mają 50 hektarów ziemi i zwierzęta. Eugeniusz przejął gospodarkę po swoim dziadku. - Dziadek szkodował do rządu oddać ziemię i wszystko na mnie przepisał – powiedział "Współczesnej" - I teraz gospodarzym z chłopcem. Jak damy radę tak gospodarujem, ale gospodarujem... - dodał Eugeniusz Onopiuk. Powstaje pytanie, co stanie się w przyszłości z wielohektarowym gospodarstwem w Plutyczach. Andrzej w rozmowie z serwisem Rolnik Info powiedział, kto mógłby po nim przejąć gospodarstwo, gdyby on miał już 60 lat. - Ja wiem kto przejmie, jak nie będę miał dzieci to Kacper weźmie – powiedział Andrzej. Kacper to wnuk Gienka. Czytaj też: Spełni się wielkie marzenie Andrzeja z Plutycz! Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie może liczyć na swoich fanów

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu
Andrzej Onopiuk
Autor: Telewizja FOKUS TV Andrzej Onopiuk

Sam Gienek ma ostatnio duże problemy z prawem. 66-letni rolnik usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważenia. Grozi mu do 3 lat więzienia. Całą sytuację opisujemy w tym artykule: Plutycze. Andrzej ostro o pijanych fanach. "Od policji obrywam ja albo ojciec". Problemy u bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie" Czy lubicie Gienka i Andrzeja, bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie"? Oddajcie głos w naszej sondzie! 

Rolnicy. Podlasie to serial, który opowiada o rolnikach żyjących i pracujących na Podlasiu. Widzowie serialu Fokus TV mogą zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie na wsi: uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt, codzienne naprawy sprzętu rolniczego. Serca widzów zdobyli przede wszystkim Emilia Korolczuk ze wsi Laszki oraz Gienek i Andrzej z Plutycz.

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE