Rolnicy. Podlasie. Prawda o Gienku i Andrzej z Plutycz. Zobacz, jak żyją [ZDJĘCIA]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Prawda o Gienku i Andrzej z Plutycz. Zobacz, jak żyją [ZDJĘCIA]

Rolnicy. Podlasie. Unikalne zdjęcia gospodarstwa Gienka i Andrzeja z Plutycz

2021-07-20 10:29

Gienek i Andrzej z Plutycz stali się sławni dzięki udziałowi w programie Rolnicy. Podlasie. Panowie skradli sympatię widzów swoją autentycznością, skromnością, stylem bycia i poczuciem humoru. Obecnie trwa emisja trzeciego sezony serialu, a Gienek i Andrzej z Plutycz wciąż są na topie i cieszą się niesłabnącą popularnością. Niedawno odwiedziliśmy ich sławne na całą Polskę gospodarstwo i podglądaliśmy jak wygląda praca na planie serialu. Zobaczcie naszą galerię!

Gienek i Andrzej to najpopularniejsi mieszkańcy Plutycz koło Bielska Podlaskiego. Udział rolników w programie Rolnicy. Podlasie przyniósł im sławę daleko wykraczającą poza granice tej małej wsi. Ich sławne gospodarstwo niemal codziennie odwiedzają fani z całej Polski. Gienek i Andrzej z Plutycz mieszkają w starym domu, który wymaga remontu. W ich gospodarstwie znajdziemy sławne błoto, wiekową oborę, a także belarkę, która "powstała" dzięki ofiarności fanów. Jakiś czas temu odwiedziliśmy Gienka i Andrzeja w ich domu, aby podpatrzeć sławnych rolników podczas nagrań do kolejnego odcinka serialu Rolnicy. Podlasie. Niestety pracę przerwała choroba Gienka, który cierpiał z powodu opuchniętej, bolącej nogi. Zobaczcie, jak naprawdę wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz!

Rolnicy. Podlasie to hitowa produkcja stacji Fokus TV. Program z sezonu na sezon gromadzi coraz większą widownię. Serial Rolnicy. Podlasie opowiada o życiu i pracy rolników na Podlasiu. Widzowie podglądają ich podczas codziennych obowiązków, mogą zobaczyć jak wygląda uprawa roślin i hodowla zwierząt. Nie brakuje też wątków prywatnych i obyczajowych. Największymi gwiazdami serialu są Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek. W serialu można też oglądać m.in. Maćka z Kundzicz, Natalię i Michała z Haciek, Monikę i Tomka z Pokaniewa oraz Agnieszkę i Jarka z Bronowa.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz zbierają na remont domu. Proszą o wsparcie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Rolnicy. Podlasie. Quiz o serialu i jego bohaterach

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Ile do tej pory powstało sezonów serialu "Rolnicy. Podlasie"?